Кожному жителю Києва доступно одне з найнеймовірніших задоволень – дізнатися нове про культурно-історичну спадщину України.
Для цього слід відвідати кілька музеїв Києва, здатних розповісти про неймовірну історію країни. Можна подивитися безкоштовні музеї Києва.
«Київська фортеця»
Національний історико-архітектурний пам’ятник-музей являє собою частину історії України. «Київська фортеця» — одна з найбільших фортець на території всієї Європи. Зведення фортеці довелося практично на два століття. Стіни конструкції виконані з амбразурами, з бійницями, призначеними для стрільби з гармати.
Щоб отримати більше пізнавальної інформації, необхідно відвідати другий музей, який також розташовується на території «Київської фортеці».
Музей гетьманства
Музей дозволяє гостям зануритися в момент зародження гетьманства, відчути себе частиною держави козаків. На сьогоднішній день існує понад 3 тисячі книг, в які включені не тільки наукові дослідження, пов’язані з вивченням козацької та гетьманської тематики, а й безліч історичних видань. У музеї гетьманства і зберігається одна з найбільших колекцій, яка належала родині гетьмана Скоропадського.
Музей видатних діячів української культури
Музей відкрито на честь чотирьох найвідоміших українських культурних діячів – Л. Лисенка, Л. Українки, П. Саксаганського та М. Старицького. Сьогодні в музеї можна подивитися на особисті речі великих людей, познайомитися з різноманітними експонатами, які були безпосередньо пов’язані з їх життям і їх діяльністю.
Національний музей історії України
Музей є одним з найнеймовірніших місць, яке вражає своїх відвідувачів кількістю пам’яток, пов’язаних з історією та культурою України. Саме в Національному музеї історії представлено безліч експонатів, характерних древнім епохам людства, а також безліч сучасних експозицій. Цікаво, що назва музею змінювалася більше 10 разів, а сам музей розташувався на горі Старокиївській, де раніше велася війна засновником Києва – Кийем.
Національний художній музей
Музей є одним з найстаріших музеїв у всій Україні. Зведення музею здійснювалося на кошти промислових інтелігентів в роки 19 століття. Сьогодні в музеї представлена велика колекція експонатів, яка займає понад 40 тисяч м2. Крім експонатів в музеї розташовуються вправні шедеври українських скульпторів і живописців, роботи, які виконувалися ще у часі Київської Русі. Головне надбання музею – старовинні ікони.