Термоси існують більше сторіччя – і не втрачають актуальності. Сьогодні власний термос навіть важливіший, ніж раніше, адже ритм життя часто не дозволяє спокійно пообідати.
Тож термопосуд — чудовий подарунок. Думаєте замовити сувеніри на https://lafka.com.ua/ru/? Сміливо вибирайте термос.
Переваги
Термос – гранично практичне рішення. Багато подарунків виявляються марними дрібницями і практично не використовуються. З термопосудом такого не станеться. Можливість випити будь-якої миті гарячий напій дорогого коштує. Сьогодні термос потрібний усім: туристам, любителям велопрогулянок, офісним працівникам. Деякі навіть використовують його, щоб передавати дитині суп до школи!
Так, термос призначений не тільки для рідин. Він чудово зберігає гарячу їжу — всілякі супи, рагу, макарони. У будь-який момент можна насолодитися повноцінним гарячим обідом, здоровим та корисним.
Головна властивість термоса – теплоізоляція. Вона працює в обидві сторони: термос здатний зберігати не лише тепло, а й холод. Влітку він продовжує життя молочним коктейлям, холодному чаю, морозиву. Це ідеальний вибір для спекотного літа!
Термос не просто ефективно зберігає температуру вмісту. Він довговічний. Хороший термопосуд здатний служити десятки років без втрати властивостей. Туристичні термоси переносять жорстку експлуатацію без пошкоджень. Подарунок прослужить довго.
Сучасні термоси мають дуже стильний вигляд. Є різні кольори та дизайни, на корпусі може бути цікаве обплетення. Зустрічається ергономічна форма із зручною ручкою. Практичний пристрій перетворюється на стильний аксесуар.
Вибір
Як вибрати термос? Орієнтуватися треба на обсяг та призначення. З першим параметром все зрозуміло: маленький термос зручніший для офісного працівника, великий незамінний для пікніка. Із призначенням складніше.
Термос складається з трьох деталей: колби, корпусу, в якому вона знаходиться, і кришки, що щільно прилягає. Між колбою і корпусом вакуумний прошарок, який виступає як теплоізоляція. Корпус зазвичай металевий або пластиковий (менше довговічний, але легкий), а колба робиться з трьох матеріалів: металу, скла та пластику. Пластикові термоси легкі та дешеві, але погано тримають температуру, отже, підходять лише для міських умов. Скляні крихкі і призначені швидше для домашнього чи офісного використання. Металеві ж перенесуть будь-який похід, найдальше відрядження.
Звертати увагу слід і на формат. Бувають:
- звичайні термоси — витягнуті колби з кришками;
- термоси для їжі — нижче і ширше стандартних;
- термокухлі — мініатюрні пластикові вироби, не призначені для зберігання (кришка прилягає нещільно, рідина може пролитися);
- термоглечики — формою нагадують електрочайники, призначені для розливу рідин по індивідуальних кружках;
- термоси з підігрівом — із вбудованим нагрівальним елементом, що працює від електромережі або акумулятора.
Останній момент – зовнішній вигляд. Визначтеся зі стилем (спортивний, офісний, туристичний; є брутальні та милі моделі), відповідним ювіляру, та візьміть термос його улюбленого кольору. Подарунок гідно оцінять.