Заквітчаймо свою Україну

...

Заквітчаймо свою Україну 4.58/5 (91.67%) 12 голос[ов]

Немає нічого милішого за рідну землю. Калина стоїть у лузі, тополя на око­лиці, лелече гніздо, криничка на перехресті доріг, теплий запах лісових квітів — все це рідна земля, все це моя Батьківщина.

Самотня хатина в дідусевому садочку. Вона стоїть край вулиці. Приземкува­ті вікна, підведені синькою, стережуть весняний сад. Там дерева, виплекані ді­дусевими руками, і калина, випещена бабусиною рукою, і квіти, посаджені ще мамою у дитинстві. Це моя маленька Україна, моя батьківщина.

Ми з батьками влітку завжди приїжджаємо сюди. «Як приємно повертатися додому знову і знову, ніби поринаєш у своє дитинство, безтурботне, світле, ра­дісне…», — говорить мама.

Вона пригадує, як бабуся навчала її: «Людина повинна не просто жити на світі, користуючись дарами природи, а створювати навколо себе красу. І не обов’язково будувати величні замки, висячі сади, створювати водні каскади. Просто посади квітку. Доглядай її, і коли вона розквітне, зазирни у неї. Ти побачиш красу при­роди, красу свого рідного краю, своєї України».

Вже давно постаріла бабуся, і мама виросла, а звичка саджати кожної вес­ни квіти залишилася в неї назавжди. Тому і повертається вона знову і знову до батьківської оселі, щоб примножити ту красу, якою так щедро обдарована наша Батьківщина.

 


Завантаження...

Схожі твори

  • Яким має бути справжній друг Напевне, людина не вижила б, якби в неї не було родини і друзів, адже просто неможливо бути самому. У школі, на роботі, просто на вулиці нам буває необхідна допомога друга. Дружба — не […]
  • Не краса красить, а розум Коли ми вперше зустрічаємо якусь людину, ми найперше дивимося на її зовнішність, адже простіше почати спілкуватися з тим, хто подобається тобі на вигляд. Але навіть дуже гарна на обличчя […]
  • Хочеш їсти калачі — не сиди на печі Напевне найпрацьовитішою істотою у світі природи є бджола. Її праця важка: маленька комаха будує свою хатку, збирає нектар із квітів, потім перероблює його на мед. Але саме за цю важку […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 2 = шістьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)