За що я люблю свою школу


За що я люблю свою школу 5.00/5 (100.00%) 3 голос[ов]

Наша школа нова, світла, красива, Її було нещодавно відремонтовано завдяки допомозі спонсорів. Змінилися й почуття школярів. Дуже приємно бачити свою рідну шко­лу оновленою, чути веселий гамір першокласників.

Школу я дуже люблю. Це місце, де я здобуваю нові знання, які знадобляться мені в житті. Шкільні дисци­пліни підібрані таким чином, аби людина по закінченні школи могла продовжувати навчання або ж працювати. По-різному мої товариші ставляться до навчання, та я впевнений, що більшість з них одержить непогані знання.

Не слід думати, що навчання в нашій школі є нудним. Адже на те й школа, щоб не тільки вчитися, а й товаришу­вати, грати, спілкуватися. Наші вчителі багато уваги приділяють саме культурно-виховному процесові. У нас часто проводяться різноманітні олімпіади, вікторини, конкурси і таке інше. Мені подобається, що в нашій школі вміють заохочувати переможців: для них купують туристичні пу­тівки, навіть інколи дають невеличкі грошові премії. Запа­м’ятався мені танцювальний конкурс, який проводився під час різдвяних канікул. На цьому конкурсі я посів третє місце серед шестикласників, і мені було вручено приз — добірку музичних записів.

Рік за роком ми дорослішаємо. Мабуть, тому і наша любов до школи зазнає змін. Замість палкого захвату ми відчуваємо рівне й дуже хороше почуття спокою й захищеності, яке дарують оновлені стіни школи. Ми знаємо, що наш учнівський труд не є марним. Ось за це, я вважаю, і треба любити свій другий дім — школу.

 

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 5 = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)