Яким я уявляю майбутнє України

...

Яким я уявляю майбутнє України 4.73/5 (94.59%) 85 голос[ов]

Вільні співи, гучні, голосні

В ріднім краї я чути бажаю…

Леся Українка

Так хочеться іноді зазирнути в майбутнє… Проте навіть могутній людський розум та вмілі руки досі не створили машину часу, за допомогою якої можна бу­ло б здійснити найбажанішу подорож. Та є в людини те, що перевищує навіть гострий кмітливий розум і неймовірну здатність рук творити дива. Це уява і фантазія. Вони, немов казкові птахи, можуть перенести нас у далекі світи, здійсни­ти найзаповітніші мрії. Не дарма колись талановита поетеса Леся Українка на­писала: «Фантазіє! Ти, сило чарівна…»

Тож, користуючись цією чарівною силою, хочу перенестися в майбутнє. Яким воно буде для мене, для нашої країни? Безперечно, я хочу бачити свою Батьківщину розвиненою державою, якою керують мудрі й небайдужі люди. Такі, що чесно дивитимуться нам в очі й не «надягатимуть» щоранку фальшиву щасли­ву посмішку оптиміста, запевняючи всю країну про мир і злагоду. Хочеться чу­ти не лише красиві слова, а й бачити конкретні дії, спрямовані на досягнення загального добробуту. Впевнена, що в недалекому майбутньому саме такі люди очолять наш уряд. Люди, які сьогодні навчаються разом зі мною, а через декіль­ка років, сподіваюся, стануть хорошими спеціалістами у різних галузях.

Майбутня Україна — це демократична держава, де голос кожного її мешканця на вагу золота, а громадська думка — той компас, який вказує правильний шлях на роздоріжжі.

Так, майбутнє України в наших руках. І ми обов’язково подбаємо про те, щоб українські плодючі землі давали гарний урожай, а хлібороби були забезпечені найсучаснішою технікою. Ми докладемо всіх зусиль, щоб наша освіта була найякіснішою у світі, а наука робила впевнені кроки вперед. Потурбуємося про збереження звичаїв і традицій пращурів, а найстаріших представників нашого прекрасного роду оточимо увагою, подаруємо їм свою любов. Озираючись назад,

вивчаючи історію українського народу, ми обов’язково зміцнимо нашу державу і відродимо її авторитет у світі. А наше життя, життя усіх пересічних українців, буде схоже на легкий, світлий вірш, що його рядки освячені великою любов’ю до рідного краю.

Я бачу квітучу, щасливу країну,

Де кожна людина працює, творить,

Де можна навчатись, кохати, радіти,

Де кожна хвилина — то святості мить.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Яким я уявляю майбутнє України”
  1. Алексей сказав:

    Дякую ВАМ))

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


3 + = дев'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)