Якою має бути сучасна мода?

...

Якою має бути сучасна мода? 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

Мода — це один з найцікавіших проявів потягу людини до краси. Мода буває різною, але кожна з її форм тяжіє до втілення індивідуальних уявлень про гармонію: людини із собою, людини з навколишнім світом.

Ми все більше звикаємо до європейського уявлення про моду. Одяг не повинен бути обов’язково модним: головна вимога до нього — зручність. Звичайно, це правильно лише щодо повсякденної моди. Трапляються випадки, коли повсякденний одяг просто недоречний: це перш за все різноманітні урочистості. Отже, сучасна мода помітно розпадається на дві течії: повсякденна і святкова. Саме це ми бачимо на показах видатних модельєрів сучасності: ко­лекції готового одягу і “високу моду” зазвичай демонстру­ють нарізно.

Сьогодні, як і завжди, існують так звані “престижні речі”, але, на мій погляд, їм уже не приділяється такої великої уваги. Звичайно, приємно мати піджак від Кардена або сукню від Валентино, та це не головне. Одяг пови­нен личити людині, бути їй до вподоби і вдало підкреслю­вати найкращі риси її обличчя, фігури, поведінки.

Слід зауважити, що в сучасному модному світі настав зоряний час натуральних тканин: бавовняних, лляних, вов­няних тощо. Це означає, що до наведених вище сучасних вимог приєдналося бажання одягатися не лише зручно й красиво, а ще й природно. Екологічно чисті матеріали використовують тепер у більшості галузей модної промисло­вості.

Мама розповідала мені, що у роки її юності не можна було ходити в джинсах до школи. “Оце так мода!” — подумала я. І дійсно, небажання бачити красиво одягне­них людей кілька десятиліть тому теж було своєрідною модою. А для мене, юної українки, звичайно ж, подібних безглуздих заборон не існує. Я з однаковим задоволен­ням одягаю джинси вдень, коли йду до школи, і квітча­сту сукню, коли збираюся відпочити з друзями. А ще я люблю експериментувати з одягом, біжутерією. І як на мене, таке ставлення до моди можна вважати якщо не абсолютно правильним, то принаймні розумним. Кожна людина повинна поступово виробити свій власний стиль, а потім з успіхом додержуватися його. Сучасна мода ні до чого не примушує, і тому я вважаю саме сучасну моду найбільш прийнятною, такою, яка не заважає людині залишатися собою.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять − = 3или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)