Які професії я вважаю найважливішими

...

Які професії я вважаю найважливішими 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

“Усі професії хороші, треба лише вибрати на свій смак”, — приблизно так стверджував поет Володимир Маяковський. Питання професійного вибору постає перед кож­ною людиною — раніше чи пізніше. Ось тут треба не впійма­ти ґаву: помилка може зіпсувати ціле життя.

Хоча усі професії важливі, але й серед важливих є най­важливіші. Цього ніхто не буде заперечувати. Власне, я вважаю найважливішими професії лікаря й учителя.

Лікар є тим, хто чатує на межі життя й смерті, аби врятувати людське життя. Час показує, що професія лікаря, незважаючи ні на які матеріальні труднощі в медицині взагалі, була й залишається дуже почесною й шанованою в суспільстві. Багато існує різновидів лікарсь­кої діяльності, але всі вони поєднані красою й величчю цього благородного труда.

Учитель — це чарівник, який в лад єн змінювати май­бутнє на власний розсуд. Якщо сьогодні він вдало посіє зерна доброго, розумного, вічного, то років за десять зійдуть колоси розуму, людяності, любові. Проте коли вчитель не­дбало поставиться до своїх обов’язків, результати можуть бути зовсім протилежними.

Обидві найважливіші у світі професії вимагають від людини бути зібраною, мудрою, наполегливою. Дуже пога­но, що в наш час і лікар, і вчитель знаходяться десь на узбіччі загального плину життя. Донедавна держава ста­вилася до них мало не з презирством. Але зараз є певні зрушення на краще. Здається, високі керівники теж зрозу­міли, які професії у світі найважливіші.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір «Як я уявляю щастя» Кожна людина починаючи зі свого народження має право на особисте щастя у своєму житті. Але ж чому одні його отримують, а інших щаслива доля минає стороною? Та й що таке щастя для […]
  • Твір на тему: «Радість різдва». Християнська етика. 7 клас. Вже багато століть український народ святкує Різдво Христове – одне з найкращих свят, що дуже шанується нашими співвітчизниками. Різдво являє собою чудове свято, що поєднало в собі […]
  • Твір-опис процесу праці за власним спостереженням Моя мама усе життя працює швачкою і має настільки великий досвід у цій професії, що мені інколи здається, що вона навіть з закритими очами зможе працювати на швейній машині та не […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять − 3 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)