Як я провів вихідні

...

Як я провів вихідні 3.46/5 (69.23%) 13 голос[ов]

Мені дуже подобаються вихідні, адже вони — час для відпочинку. Протягом робочого тижня і дорослі, і діти працюють, тому субота й неділя приносять багато задоволення. У ці дні вранці можна довше поспати, без поспіху поснідати, а потім увесь день присвятити приємним справам. Хтось зустрічається з друзями, хтось іде до кіно чи розважального комплексу, хтось із задоволенням читає улюблену книжку, а я люблю гуляти.

Минулі вихідні виявилися для мене ще й святковими: у суботу мої бабуся й дідусь відзначали сорокову річницю свого шлюбу. Вони живуть в іншому місті, тому вихідні для мене почалися навіть у п’ятницю, коли ми з батьками вирушили в дорогу. У суботу вранці ми з татом купили квіти для «молодят», а пізніше разом із мамою та гістьми вирушили до кафе. Бабуся вдягла біле, а на її голові була справжня фата. Дідусь у гарному костюмі з краваткою виглядав як справжній наречений. Свято було просто чудовим, їм кричали «Гірко!» та щиро вітали.

А в неділю ми поїхали додому. Було трішечки сумно, бо свято скінчилось і завтра почнеться новий робочий тиждень, та я напевне знаю, що наступні вихідні будуть не гіршими!


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


сім + 7 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)