Як у моїй сім’ї святкують Різдво


Як у моїй сім’ї святкують Різдво 4.12/5 (82.48%) 105 голос[ов]

Різдво є одним з найбільших християнських свят року. У цей день два тисячоліття тому народився Син Божий, Ісус Христос. Різдво за новим календарем припадає на 7 січня. Цьому святу передує Різдвяний піст.

У нашій сім’ї до святкування Різдва готуються зазда­легідь. Треба запасти дванадцять полін за числом місяців року, щоб розпалити різдвяне вогнище. Матуся на свят­вечір готують дванадцять пісних страв, теж за числом місяців року. Кожну з цих страв треба покуштувати, аби наступний рік був щасливим.

В Україні існує традиція 6 січня, на святвечір носити різдвяну зірку, водити козу, співати колядки. Ми живемо в місті, де всіх традицій не додержуються. Але на святвечір ми всією сім’єю співаємо колядки. Найулюбленіша наша колядка така:

Колядин, колядин, я у батька один.

Мене не дивуйте, ковбасу лаштуйте.

Найголовніше під Різдво — це побажати один одному щастя, здоров’я та добробуту. Потім ми носимо вечерю — голодну кутю — до бабусі й дідуся.

Різдво є сімейним святом, і тому не обходиться без пода­рунків. На мій погляд, різдвяні подарунки — найприємніші й найцінніші. Коли ж свято закінчується, я потайки починаю мріяти про наступний день Різдва Христова.

Схожі твори

  • Яким має бути справжній друг Напевне, людина не вижила б, якби в неї не було родини і друзів, адже просто неможливо бути самому. У школі, на роботі, просто на вулиці нам буває необхідна допомога друга. Дружба — не […]
  • Не краса красить, а розум Коли ми вперше зустрічаємо якусь людину, ми найперше дивимося на її зовнішність, адже простіше почати спілкуватися з тим, хто подобається тобі на вигляд. Але навіть дуже гарна на обличчя […]
  • Хочеш їсти калачі — не сиди на печі Напевне найпрацьовитішою істотою у світі природи є бджола. Її праця важка: маленька комаха будує свою хатку, збирає нектар із квітів, потім перероблює його на мед. Але саме за цю важку […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 + = чотирнадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)