Як багато цікавого у світі

...

Голосуйте за цей твір

Світ, у якому ми живемо, можна назвати майже безмежним. Звичайно, порівняно з окремо взятою людиною, адже з уроків географії ми знаємо, що земля являє собою планету — замкнуте коло. І стільки на цій планеті цікавого, що, здається, та сама людина ніколи не дізнається про все. Різні куточки землі приховують у собі різноманіття рослин, тварин, людей, їхніх культур, звичок, традицій, і все збільшується, якщо ми намагаємося дослідити історію окремо взятого куточка.

Нове приховується усюди, не тільки далеко від нас, але й зовсім поруч. Кожна людина, відвідуючи нове місце, ніби робить для себе невеличке відкриття. Звичайно, дізнаватися про щось нове нам допомагають книги, але коли ти на власні очі бачиш, торкаєшся до незнаного, це викликає зовсім інші враження, ніж після прочитання книги про те саме. Нещодавно мені пощастило разом із батьками потрапити до Львова. Нібито й українське, але з іншої частини нашої країни, це місто зовсім не схоже на рідний мені Харків. Будівлі, вулиці виглядають справді інакше, мова людей звучить хоч і знайомо, але по-іншому.

Я мрію стати мандрівником і подорожувати по всьому світу, щоб на власні очі побачити те цікаве, про що дізнаюся з книг: піраміди Єгипту, острови Греції, Ейфелеву вежу, Пізанську башту, Біг Бен… Цей список, мабуть, ніколи не скінчиться.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


чотири + 3 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)