Вірний приятель — то найбільший скарб

...

Вірний приятель — то найбільший скарб 3.75/5 (74.90%) 51 голос[ов]

Коли я маленьким мамі казав, що в мене багато друзів, а у неї тільки одна по­друга Наталка, вона загадково посміхалася і говорила, що я ще не все розумію і до цієї теми ми повернемося пізніше.

І ось нещодавно ми з мамою знову заговорили про друзів.

«Одного разу, — сказала мама, — ти зустрінеш найближчу тобі людину: за думками, мріями, спільними інтересами. Не пропусти цього моменту! Бо він ду­же важливий. Звичайно, дуже важко одразу зрозуміти, хто перед тобою — справ­жній друг чи просто приятель.

Ми часто говоримо: «Справжній друг! Справжній друг!» А чи замислювався ти над тим, яким він має бути, як його знайти серед багатьох знайомих, з якими ти проводиш своє дозвілля?»

Я розповідав мамі про своїх друзів, однокласників. Вона розказала мені про своїх приятелів, про свою подругу Наталку.

«Придивись до людини, — говорила вона, — і одразу все стане ясно. Перш за все, справжній друг буде сприймати тебе таким, який ти є, не дорікаючи тобі за твої звички та уподобання. Недарма ж кажуть, що друг — це той, хто знає всі твої недоліки і все-таки любить тебе.

По-друге, тобі буде дуже цікаво спілкуватися з ним. Годинами можна просиджувати, обговорюючи всі хвилюючі тебе питання. По-третє, в біді така люди­на тебе ніколи не кине, пройде з тобою все, віддасть останнє, відірве від себе, аби тобі було добре».

Ми ще довго розмовляли з мамою. Вона згадувала різні життєві ситуації, ко­ли дружба допомагала їй у скрутному становищі. Обговорювали книжки і фільми про справжніх друзів. І вирішили, що недарма кажуть: «Друг — це той, хто входить у твої двері, коли весь світ виходить з них». Хіба не так?

Звичайно, в житті будуть різні ситуації: суперечки, сварки, непорозуміння. Але серед всього цього справжній друг знайде в собі силу поступитися, а мож­ливо, і перший вибачиться.

В народі говорять: «Життя прожити — не поле перейти». І це дійсно так. Справжня дружба перевіряється і випробується роками, відстанню, різними си­туаціями. І мені потрібен буде ще не один рік, аби остаточно переконатися, хто ж поруч зі мною: вірний друг чи тільки приятель.


Завантаження...

Схожі твори

  • Яким має бути справжній друг Напевне, людина не вижила б, якби в неї не було родини і друзів, адже просто неможливо бути самому. У школі, на роботі, просто на вулиці нам буває необхідна допомога друга. Дружба — не […]
  • Не краса красить, а розум Коли ми вперше зустрічаємо якусь людину, ми найперше дивимося на її зовнішність, адже простіше почати спілкуватися з тим, хто подобається тобі на вигляд. Але навіть дуже гарна на обличчя […]
  • Хочеш їсти калачі — не сиди на печі Напевне найпрацьовитішою істотою у світі природи є бджола. Її праця важка: маленька комаха будує свою хатку, збирає нектар із квітів, потім перероблює його на мед. Але саме за цю важку […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− три = 2или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)