Улюбленець мисливців


Голосуйте за цей твір

Гепард – витончена і надзвичайно спритна тварина сімейства кошачих. Він розповсюджений у Африці та деяких районах Азії, мешканець рівнинних пустель та саван. Хоч гепард і відноситься до сімейства кошачих, будовою тіла він більше нагадує довгоногого собаку. Це досить крупна тварина з чорним забарвленням шерсті. Довжина тіла може досягати 150 см, а довжина хвоста – понад 70 см. Порівняно з іншими кошачими тіло гепарда коротке, він має довгі стрункі лапи, які водночас дуже сильні. Гепард має гострі кігті, які під час бігу не втягує.

Тримаються тварини одиноко, а лише у шлюбний період – парами. У гепардів доситьгострий зір, якому можуть позаздрити багато інших тварин. Він здалеку бачить травоїдних, якими й живиться. На полювання виходить переважно вдень або у сутінках. Спочатку гепард лякає стадо, а потім переслідує жертву на великій швидкості.

Цікавим є те, що гепард – найшвидша тварина на Землі! Під час бігу він розвиває швидкість понад 110 км/год. Щоб досягти такої швидкості, він витрачає дуже багато енергії, адже під час бігу тварина використовує незвичайну гнучкість своєї спини, що сприяє збільшенню кінцівок. На великій швидкості його передні та задні лапи перехрещуються так само, як у антилоп. Швидке згинання та розгинання спини вимагає велетенського напруження мускулів, яке гепард не може витримати більше хвилини, оскільки це дуже виснажує тварину. При цьому він або долає кілька сот метрів, які віддаляють його від жертви, і вбиває її, або виснажений зупиняється.

Гепард ніколи не їсть падлини. Наївшись вдосталь тільки-но вбитою здобиччю, він залишає тушу, не охороняє до наступного обіду і ніколи не повертається до неї.

Отже, гепард – наздвичайно цікава тварина. Проте, з кожним роком їх все меншає. Через їх унікальність гепардів часто виловлюють, на них також полюють. Це призводить до їх помітного існування.

Схожі твори

  • Де житимуть у старості мої батьки? Питання "Де житимуть у старості мої батьки?.." виникло у моїй голові давно, не в дитсадку звичайно, трохи пізніше, але й до сих пір не дає мені спокійно вдихнути свіже повітря… хоча, яке […]
  • Віскі Віскі. В уявленні багатьох людей, які люблять дивитися вестерни - віскі міцний алкогольний напій дикого Заходу. Але це не правда, віскі існувало ще до того як Колумб відкрив Америку. […]
  • Днепр Дніпро Дніпром вважається найбільшою рікою України. Він починається за межами країни, на Валдайській височині, де і витікає з невеликого болота, маленьким струмком. Цей струмок чимраз […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 1 = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)