Українці, зображені на гривнях

...

Голосуйте за цей твір

Національна валюта кожної держави є своєрідним га­рантом стабільності в суспільстві. Якщо гроші не знеці­нюються, а навпаки, “міцнішають”, то й громадяни держа­ви почувають себе більш спокійними і впевненими.

На гривнях — національній валюті України — зобра­жені державні діячі й діячі культури і мистецтва. Володи­мир Великий, Ярослав Мудрий, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Іван Франко, Михайло Грушевський, Тарас Шев­ченко, Леся Українка. Чому саме ці люди уособлюють сьо­годні Україну?

Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Богдан Хмель­ницький, Іван Мазепа і Михайло Грушевський — це ті політичні і державні діячі, яких об’єднувала палка любов до Батьківщини.

Кожен з них проводив політику, скеровану на досяг­нення Україною гідного положення в сім’ї європейських народів.

Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка — ці іме­на рідні кожному українцю, Ці майстри слова ніколи не ховалися в затишку “мистецтва для мистецтва”. Кожен з них був водночас і відомим громадським діячем, совістю нації. Вони надали українській мові рис демократизму і високого європейського гуманізму.

Па наших грошах — портрети славних земляків-українців. І я не бачу в цьому нічого поганого. Це наша історія, наше надбання, наша слава.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір «Як я уявляю щастя» Кожна людина починаючи зі свого народження має право на особисте щастя у своєму житті. Але ж чому одні його отримують, а інших щаслива доля минає стороною? Та й що таке щастя для […]
  • Твір на тему: «Радість різдва». Християнська етика. 7 клас. Вже багато століть український народ святкує Різдво Христове – одне з найкращих свят, що дуже шанується нашими співвітчизниками. Різдво являє собою чудове свято, що поєднало в собі […]
  • Твір-опис процесу праці за власним спостереженням Моя мама усе життя працює швачкою і має настільки великий досвід у цій професії, що мені інколи здається, що вона навіть з закритими очами зможе працювати на швейній машині та не […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 6 = п'ятнадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)