Україна моя Батьківщина.

...

Україна моя Батьківщина. 3.25/5 (65.00%) 20 голос[ов]

Україна  – моя батьківщина і я пишаюсь тим що я українець.В Україні я народився, зростаю, навчаюся, звідси мій рід. Я люблю її мальовничі простори, лани, поля, ріки, ліси і гори…

Щоб полюбити свою країну її треба пізнати багато подорожуючи.

Вам доводилось стояти на верхівці муру Хотинської фортеці на Дністріі? Її висота сягає сорока метрів, товщина стін п’яти. Це велична споруда, одна з пам’ яток архітектури. Відчуваєш подих століть, торкаєшся не просто теплого каменю, а нашої історії.

А ви підіймались на гору Говерлу в Карпатах? Це найвища точка України. Як приємно стояти відчуваючи свист вітру у вухах, а пегед очима скільки бачить око –  величні гори.

А в сорочинцях були, де все як у Гоголя… Очі розбігаються від розмаїття товарів українського виробництва. Обов’язково везеш додому щось на згадку про край де був.

А петриківський розпис бачили? Він зберігся ще з сімнадцятого століття, Розвивається в наш час і відомий  в усьому світі. Я був у селі Петриківка і бачив ,як працюють художники. На скляну палітру наносять всі кольори веселки – це гуаш. Спочатку майстриня робить  легенький ескіз олівцем, а потім починає чаклувати пензлями різної товщини. Її рухи впевнені і плавні. Мазки лягають швидко один за одним утворюючи казковий рослинний орнамент, дивовижної краси птахів.

Кожна робота неповторна, за нею стоїть автор, у нього свій стиль письма. Тому свої роботи майстер побачить серед тисяч екземплярів, а підробки всі інші.

Я люблю наші українські витвори мистецтва, наші українські пісні і приказки ,  мудрі казки, твори видатних письменників,бо я українець.

Якщо хтось не іменує себе українцем – це його шлях і вибір, виховання.

Я хочу бачити свою країну  квітучою, де кожна людина відчуває себе щасливою.


Завантаження...

Схожі твори

  • твір на тему “чи сучасно бути скромним” Зараз у наш час дуже мало скромних та вихованих людей, але все ж таки залишилися такі люди. На мою думку потрібно бути скромним, тому що не скромна людина, просто невихована. У кожного є […]
  • Твир на тему: Моя профессия – повар Як показує практика і говорять самі кулінари, знання та вміння, набуті в кулінарному училищі, грають дуже незначну роль у формуванні професійних навичок. Майстерність кухаря відточується […]
  • які народні та релігійні свята відзначаються восени і взимку Свято Стрітення відзначають п'ятнадцятого лютого. Цього дня у єрусалимському храмі праведний старець Симеон і Анна пророчиця дарували своє благословення Сину Божому. За народними […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


7 + п'ять =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)