Твір на тему :”У народі кажуть:не все те золото,що блищить.Ми часто женемося за красивим і блискучим,а згодом,коли ним заволодіємо,не дістаємо від того насолоди.Яка ж краса справжня?” |

Твір на тему :”У народі кажуть:не все те золото,що блищить.Ми часто женемося за красивим і блискучим,а згодом,коли ним заволодіємо,не дістаємо від того насолоди.Яка ж краса справжня?”


Твір на тему :”У народі кажуть:не все те золото,що блищить.Ми часто женемося за красивим і блискучим,а згодом,коли ним заволодіємо,не дістаємо від того насолоди.Яка ж краса справжня?” 3.16/5 (63.21%) 349 голос[ов]

Прикро усвідомлювати той факт, що більшість з нас марнує своє життя задля сумнівних цінностей: наразі люди занадто багато уваги приділяють словам «за вдяганкою зустрічають», повністю забуваючи при цьому про другу частину цього вислову. Адже, як кожному відомо, вона має глибокий сенс : «за знаннями проводжають», тож ми маємо розуміти, що для кожної людини найважливішим має бути збагачення духовною красою.
Тоді що ж не так із нашим сучасним суспільством, якщо ми радо бруднимо руки болотяною тванню, аби підняти з болота черговий шматок блискучого непотребу, а за кілька хвилин, як малюки, кидаємо його назад й спрагло шукаємо нову забавку?

Я думаю, що пояснення криється у кількох причинах.

По-перше, люди звикли простувати легшим. Простішим шляхом, а не торувати власний. Я маю на увазі, що набагато легше створити привабливу обгортку, яка зацікавить покупців, аніж попрацювати над змістом.

По-друге, це пов’язано із нашим менталітетом, оскільки сучасне суспільство діє так само, як і головні герої твору Ірен Роздобудько «Останній діамант міледі»: протягом багатьох десятиліть люди не помічали, що за бабусиним спадком, замотаним у кількадесят хустинок, криється діамант. Чи не так відбувається і зараз ? Люди звикли навішувати наліпки, штампувати враження замість того, щоб належним чином зрозуміти, дослідити, пояснити щось, адже так значно простіше.

По-третє, боляче це казати, проте іноді особі потрібно занадто багато часу, щоб усвідомити справжню вартість того, що знаходиться перед нею, а доволі часто це стає фатальною помилкою, яка призводить до того, що ми втрачаємо найдорожче.
Я абсолютно впевнена, що справжня краса існує в незаплямованих думках, щирих враженнях, хорошій поведінці, а не в одязі чи зовнішності. Наприклад, те, що Павлик з оповідання Спиридона Черкасенка «Маленький горбань» мав вади, не завадило йому врешті-решт знайти справжнього друга.

У моєму житті, наприклад, була ситуація, коли я ледь не допустила помилку, проте вчасно зрозуміла, що краса обличчя прийдешня й швидкоплинна, тож нам варто побільше звертати уваги на духовну красу, оскільки духовність та моральність – справжні окраси людства.

Схожі твори

  • Сміливі завжди мають щастя Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не […]
  • Твір на тему: «Особливості творчості Євгена Маланюка» Хоча творчість Євгена Маланюка і різнорідна, та можна поділити її на дві тематичні групи, які тісно пов’язані між собою: тема втраченої батьківщини та тема розбитого особистого […]
  • Твір на тему: «Трагедія Миколи Куліша «97» Одним з трагічних образів української літератури 20-30 років ХХ століття був Микола Куліш, який залишив після себе високовартісні твори як за своїм змістом, так і за формою. Одна із […]

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему :”У народі кажуть:не все те золото,що блищить.Ми часто женемося за красивим і блискучим,а згодом,коли ним заволодіємо,не дістаємо від того насолоди.Яка ж краса справжня?””
  1. Зацарна Олена сказав:

    Гарний твір ) Дякую ))

  2. Валерия сказав:

    Спасибо!)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


3 − один =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)