Твір-роздум на тему:”Мовою можна осквернити можна і освятити”

...

Твір-роздум на тему:”Мовою можна осквернити можна і освятити” 4.80/5 (96.00%) 75 голос[ов]

Твір-роздум на тему:"Мовою можна осквернити можна і освятити"

Бог створив світ і все, що його наповнює, тільки силою Cвого слова.Він тим же словом створив людину-істоту. Говорячи про наш язик, ми насправді маємо на увазі стан нашого єства. Все починається, як кажуть, із серця.Кожну людину характеризують її слова.Причиною багатьох негараздів у нашому житті є
необдумані слова. Словом можна поранити! мовою можна зцілити. Мовою можна вбити і словом можна повернути життя ! Своїми словами ви створюєте атмосферу, в якій і будете жити. Почати зміни в собі ніколи не пізно, і почати їх можна з аналізу наших слів. Це нелегко і займе тривалий час, але ефект не забариться. Хочу переконати кожного, що дуже важливо є правильно і мудро використовувати наш язик в спілкуванні з самим собою і дорогими для нас людьми.

Мова- духовна скарбниця нашого народу.Саме задяки мові ми передаємо свої почуття та емоції. Мова-неоціненний дар.Прислівя стверджує: “вмій сказати , вмій і промовчати”, то ж потрібно словом лише підтриматилюдину ,ДАТИ ПОРАДУ , ПРОТЕ В НІЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА словом людини принижувати – бо це великий гріх.То ж правду каже приказка: “мовою можна i осквернити i освiтити”.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір-роздум на тему:”Мовою можна осквернити можна і освятити””
  1. антон сказав:

    хорошо

  2. антон сказав:

    я

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім + 8 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)