Твір-роздум на тему: «Здоров’я нашої душі» |

Твір-роздум на тему: «Здоров’я нашої душі»

...

Твір-роздум на тему: «Здоров’я нашої душі» 3.67/5 (73.33%) 3 голос[ов]

Душа – поняття суто релігійне, але я вважаю, що довести існування душі можна навіть без використання релігії. Душа – це те, що робить людину живою. Душа невіддільно пов’язана зі свідомістю людини, завдяки душі людині небайдуже те, що відбувається з нею і навколо неї. Більше того, я впевнений, що душа – це саме те, що відрізняє людину від високотехнологічного робота. Але у більшості людей душа дуже ніжна, ранима, вона вимагає догляду і навіть турботи. Важливо підтримувати душу в здоровому стані, щоб бути щасливою людиною.

Як же підтримати здоров’я душі? Завдяки чому людина може вберегти свою душу від великої кількості негативу, існуючого в нашому житті? По-перше, я думаю, що кожна людина повинна регулярно здійснювати добрі і правильні вчинки. У житті так багато людей, які потребують допомоги або сприяння. Здійснити щось добре дуже просто, оскільки завжди є ті, кому потрібна допомога. Можна відправитися в дитячий будинок, щоб відвідати маленьких дітей, залишених без батьків, зрештою, можна допомогти літній людині на вулиці. Все це зберігає душу і очищає її від зла, робить людину світлішою і впевненішою в собі.

По-друге, щоб зберегти душу, необхідно збагачувати себе знаннями про щось красиве. Необхідно дивитися гарні кінофільми, створеними майстрами-режисерами, які прагнули наситити бажання глядачів побачити щось естетично високе. Важливо також читати книги, що дасть можливість дізнатися нові шляхи для того, щоб зробити світ навколо нас кращим. Збагатитися душевно можна і при прослуховуванні красивої класичної музики. Сучасне і історичне мистецтво у всіх своїх проявах містить безліч того, що може підтримати високе здоров’я нашої душі.

Очевидно й те, що, щоб душа була здоровою, необхідно берегти її від різного роду «душевних інфекцій». Особисто я до такої категорії можу віднести всі види грішних діянь, зазначених у священних книгах. Навряд чи грішник може зберегти свою душу чистою і здоровою, тому важливо утримуватися від гріха. Я переконаний, що також потрібно вміти спілкуватися з людьми, не ображати їх і одночасно з цим не вимагати від них чогось нездійсненного. Душевної рівноваги не можна досягти одному, важливо, щоб хтось був поруч.

Душа людини – дуже ніжна, тендітна, вона вкрай схильна до різних захворювань. Людина повинна навчитися поводитися зі своєю душею і розуміти, що здоров’я душі – це запорука для світлого і гармонійного життя. Втім, кожен сам визначає, що йому робити зі своєю душею, і несе за все відповідальність перед Богом.


Завантаження...

Схожі твори

  • Сміливі завжди мають щастя Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не […]
  • Як я уявляю майбутнє людства Живучи в наш складний час, спостерігаючи за життям свого народу і усього людства, я часто замислююсь, що чекає на всіх нас у майбутньому. А замислюючись над цим, я ніколи не приходжу до […]
  • Твір на тему: «Система образів у творі «Мина Мазайло» У змалюванні своїх героїв драматург використовує іронію, шарж та гостру сатиру, що дає можливість різко висміяти нігілістичну позицію українського міщанства в питанні національного […]

Коментарі

1 коментар до “Твір-роздум на тему: «Здоров’я нашої душі»”
  1. Вікторія сказав:

    Дякую, дуже допомогло)

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять − 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)