Твір-роздум на тему «Вихованість»

...

Твір-роздум на тему «Вихованість» 4.75/5 (95.00%) 52 голос[ов]

Твір на тему «Вихованість»

Що таке вихованість? Яким повинна бути справжня вихована людина? Як знайти хороші манери спілкування? Такі питання мимоволі виникають у кожної людини.

У світі багато людей, яких ми вважаємо вихованими, але може виявитися, що це далеко не так. З нами вони одні, вдома вони зовсім інші, а на роботі вже треті. Ця проблема досить актуальна в сучасному світі. Проблема істинної ввічливості має соціальний характер.

Я вважаю, що вихована людина – це той, хто вміє прислухатися і рахуватися з іншими, той, хто ввічливий і зі старшими і з молодшими. Гарні манери повинні проявлятися вдома, в сім’ї. В основі всіх хороших манер лежить турбота – турбота про те, щоб людина не заважала іншій людині, щоб усі разом відчували б себе добре.

Я повністю згодна з думкою більшості людей в тому, що потрібно ставитися до всіх людей з повагою, прислухатися до їхніх думок, порад, рахуватися з інтересами інших людей.

Проблема істинної ввічливості і вихованості розглядається у багатьох творах. Я вважаю, що письменники дев’ятнадцятого століття більш повно розкривають цю проблему. Наприклад, у романі Л. М. Толстого «Війна і Мир», головного героя Андрія Болконського з дитинства привчили бути ввічливим, чесним і добропорядним. У моїх очах він взірець справжнього вихованої людини.

На підтвердження своїх слів я наведу ще один приклад, що стосується цієї проблеми – серіал «Відчайдушні домогосподарки». Одна з головних героїнь цього серіалу з усіма людьми була вкрай ввічливою, чесною , поважала думку кожного. Особливо яскраво виражена у неї ввічливість у спілкуванні з сім’єю.

Дуже важливо, який ти чоловік. Адже кожному з нас хочеться спілкуватися з вихованими людьми, а не з хамами. Допомагаючи своїм друзям, знайомим, членам сім’ї, вислуховуючи їх, ставлячись до них ввічливо і добродушно, ми показуємо свою справжню вихованість .


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ сім = 8или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)