Твір-роздум на тему: «Вічнo молоді. Про події Великої Вітчизняної війни»

...

Твір-роздум на тему: «Вічнo молоді. Про події Великої Вітчизняної війни» 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

З кожним роком стає все менше тих, кому ми повинні бути вдячні за те, що сьогодні існуємо. Ветерани Великої Вітчизняної війни – це ті люди, які врятували нашу землю, врятували весь наш рід і слов’янську цивілізацію, і ми зобов’язані завжди пам’ятати про подвиг цих людей. Незважаючи на те, що ті ветерани бойових дій, які ще живуть, є старенькими і виглядають відповідно, немає ніяких сумнівів в тому, що в душі вони є молодими, набагато більш молодими, ніж багато з тих, хто фізично молодий сьогодні.

Як усім нам добре відомо, велика перемога над німецько-фашистськими загарбниками з заходу стала для нашої країни одночасно і найбільшою трагедією. Безліч людей загинуло від куль ворога, величезна кількість полягло жертвою через інші біди війни, ми зобов’язані обов’язково пам’ятати про цю трагедію та вшановувати пам’ять загиблим добрим словом. Варто тільки дивуватися, якщо уявити, що сьогодні чекало б нас всіх, якщо б ми тоді наші героїчні діди з бабцями не перемогли. Можна допустити, що і нас всіх теж не існувало б, уявити це просто жахливо і практично неможливо зі спокоєм. Звичайно, залишається бути лише дуже задоволеним і вдячними тим людям, які цього горя просто не допустили.

Вираження своєї вдячності ветеранам Великої Вітчизняної може бути різним. Вам пощастило, якщо у вас ще є дідусь чи бабуся, які брали участь у тих подіях, і в їх особі ви можете привітати з цією річницею великої всіх ветераном. Але навіть якщо такої людини у вас вже немає або ніколи не було, ви можете просто вийти на вулицю 9 травня, знайти когось, хто дійсно брав участь у тих подіях, і від душі його привітати. Зробити це краще всього з квітами.

Захоплюватися нашими ветеранами можна просто без зупинки. Це великі люди, які змогли побороти те, з чим ми, сучасники, ніколи і близько не змогли б впоратися. Завдяки цьому подвигу ці люди назавжди залишаться молодими душею і здоровими глуздом. Ветеранів з кожним роком стає все менше і менше, але ті з них, хто залишився в живих, гідні не тільки самої щирої вдячності за їхні великі справи, але і прислухання до їхніх порад. Сучасна ситуація в нашій країні надзвичайно далека від ідеалу, у нас існує безліч невирішених проблем. Я думаю, що ветеранів цілком можна було б залучити до вирішення проблем, порадитися з ними, як нам бути і що робити в цій країні.

Як би не складалася сучасність, нам обов’язково слід пам’ятати про великий подвиг наших ветеранів. Ці люди завжди є молодими, до них необхідно прислухатися навіть сьогодні, коли країна має, здавалося б, розумних лідерів. Ніхто не може бути розумніший і досвідченіший ветеранів, до них треба прислухатися.


Завантаження...

Схожі твори

  • Сміливі завжди мають щастя Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не […]
  • Як я уявляю майбутнє людства Живучи в наш складний час, спостерігаючи за життям свого народу і усього людства, я часто замислююсь, що чекає на всіх нас у майбутньому. А замислюючись над цим, я ніколи не приходжу до […]
  • Твір на тему: «Система образів у творі «Мина Мазайло» У змалюванні своїх героїв драматург використовує іронію, шарж та гостру сатиру, що дає можливість різко висміяти нігілістичну позицію українського міщанства в питанні національного […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− сім = 2или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)