Твір-роздум на тему: «Українська ментальність, народна мораль і етика»

...

Твір-роздум на тему: «Українська ментальність, народна мораль і етика» 3.75/5 (75.00%) 12 голос[ов]

Світ населяє величезна кількість різних народів. Як правило, народи об’єднані в держави, але далеко не завжди кожний окремий народ отримує свою національну державу. На щастя, наш український народ власну прекрасну державу отримав, і ім’я нашої країни – Україна. Кожна країна, представлена своєю титульною нацією, має свої особливості, до яких, зокрема, можна віднести і ментальність, мораль, а також етику. Україна, звичайно ж, не є винятком, і теж має деякі особливості у цих елементах.

Спершу хотілося б обговорити деталі української ментальності. Головне, що характерно для українського народу, це те, що представники нашого народу дуже нетерпимо ставляться до всіх видів несправедливості і придушення. Україна так довго боролася за свою незалежність, за можливість бути єдиною державою, що у великої частини українського народу виробилося велике свободолюбство. Отже, кожен правитель, який прагне нав’язати якісь несправедливі, репресивні або навіть диктаторські правила приречений на повний провал своєї політики. Це так тому, що українці не стануть цього терпіти. В нашій ментальності є бажання бути повністю вільними, незалежними від чиєїсь волі. Крім того, важливі рішення від нашої спільноти повинні прийматися не одноосібним лідером, а консенсусом, силами всієї громади.

Що стосується моралі українського народу, то варто зазначити, що наше суспільство швидше консервативне. Це багато в чому пов’язано з тим, що велика кількість людей проживає у селах, а там вимоги до морального вигляду людини досить жорсткі. Нововведення, які приходять в Україну з інших країн, звичайно, в кінці кінців, приживаються і стають частиною життя українців, але, тим не менш, це відбувається зовсім не швидко. Деякий час українці ставляться до них скептично.

Щодо етики можна сказати, що українці в більшості випадків дотримуються різних етичних правил. У середовищі своїх людей існує досить високий рівень терпимості між людьми, стосунки вибудовуються на основі взаємної поваги, доброзичливості та бажання допомогти. У той же час українці точно так само доброзичливо ставляться не тільки до своїх людей, але і до тих, які не належить до нашого суспільства. І це теж є позитивною рисою.

Говорячи про українців в цілому, можна відзначити, що наша ментальність, мораль і етика знаходяться на високому європейському рівні. Ми відповідаємо іншим провідним світовим народам по цим параметрам, а тому вже незабаром зможемо досягти такого рівня і в інших важливих показників державного розвитку.


Завантаження...

Схожі твори

 • Сміливі завжди мають щастя Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не […]
 • Як я уявляю майбутнє людства Живучи в наш складний час, спостерігаючи за життям свого народу і усього людства, я часто замислююсь, що чекає на всіх нас у майбутньому. А замислюючись над цим, я ніколи не приходжу до […]
 • Твір на тему: «Система образів у творі «Мина Мазайло» У змалюванні своїх героїв драматург використовує іронію, шарж та гостру сатиру, що дає можливість різко висміяти нігілістичну позицію українського міщанства в питанні національного […]

Коментарі

4 коментарі до “Твір-роздум на тему: «Українська ментальність, народна мораль і етика»”
 1. Вадым сказав:

  Супер

 2. Світлана сказав:

  КЛАСНО

 3. Світлана сказав:

  ДУЖЕ КЛАСНО

 4. Світлана сказав:

  Дуже сподобався…..

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ три = 4или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)