Твір-роздум на тему: «Україна – самостійна держава»

...

Твір-роздум на тему: «Україна – самостійна держава» 4.82/5 (96.36%) 11 голос[ов]

«Як не можна спинити річку, що, зламавши кригу навесні, бурхливо несеться до моря, так не можна спинити націю, що ламає свої кайдани, прокинувшись до життя», – Микола Міхновський.

Чи є на планеті така нація, яка не бажає бути самостійною? А якщо ця нація складає трохи менше 50 мільйонів чоловік? Україна – велика країна, а українці – люди, гідні великої поваги. І зрозуміти це можна не тільки по виреченням найкращих представників нашого народу, хоча, звичайно, ці люди гідні поваги і визнання.

Величезна кількість часу Україна не мала власної держави. Велика справедливість полягає в тому, що така держава нашим народом таки була отримана. І що ж ми бачимо сьогодні? Свідками чого ми стали? На жаль, за роки незалежності наше суспільство виконало не найбільший шлях у своєму розвитку. Через безвідповідальних політиків, злодійкуватих чиновників і нечесних ділків наша країна так і не змогла стати по-справжньому сильною і здатною захиститися від зовнішньої агресії. І в зв’язку з усім цим сьогодні ми зіткнулися з проблемою втрати територій, подолати цю проблему просто не представляється можливим по ряду факторів. Втім, в такі найскладніші моменти історії країни не можна залишатися байдужим до її долі, необхідно враховувати і брати до уваги той факт, що воля і дух наш сьогодні повинні бути такими високими, як ніколи раніше. Найголовніша мета для всіх нас сьогодні – зберегти самостійність і суверенність нашої держави.

Ми, українці, повинні керувати країною, ніякий інший народ чи країна не мають права робити нашими правителями своїх ставлеників, які захищатимуть інтереси тих, хто їх призначив, а не тих, хто живе в Україні. Саме в такі складні моменти, як сьогодні, і приходить розуміння того, наскільки важлива для суверенності та самостійності народу сформована нація. У політичному сенсі нація – це величезний колектив однодумців, який діє одностайно і злагоджено, як цілісний і єдиний організм. Я переконаний, що найперше завдання на сьогодні для всіх нас і наших співвітчизників – сформувати єдину націю, яка зможе повноцінно функціонувати і добиватися поставлених завдань.

Формально кожна держава незалежна, суверенна і, звичайно, самостійна. Але на практиці багато з країн надмірно прислухаються до думки керівництва інших країн, виробляють відповідну компромісну політику тоді, коли це йде країні лише на шкоду. Щоб цього не відбувалося, країна повинна затвердити, що вона є самостійною і довести це всім тим, хто не вірить.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять − 3 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)