Твір-роздум на тему: «Удаваний друг гірше підступного ворога»

...

Твір-роздум на тему: «Удаваний друг гірше підступного ворога» 3.75/5 (75.00%) 4 голос[ов]

Нерідко від людей можна почути приказку, згідно з якою удаваний друг гірше підступного ворога. З одного боку, сенс приказки повністю зрозумілий, в ній немає нічого складного для сприйняття або розуміння. З іншого боку, в людській душі виникає неприємне почуття від того факту, що бувають в житті такі моменти, коли людина, яку ти вважаєш другом, насправді виявляється гірше ворога. У зв’язку з усім цим цю приказку хочеться розглянути детальніше, акуратніше, щоб визначити конкретні прояви того, що удаваний друг гірше підступного ворога і дізнатися приклади такої ситуації.

Людина в усі часи звикла розраховувати на своїх друзів. Незважаючи на те, що в сучасному світі поняття дружби дещо трансформувалося і сьогодні під другом прийнято розуміти не того, хто завжди готовий допомогти, а того, з ким можна весело провести час, друг все одно сприймається близькою людиною, яка не зрадить, не обмане і не підставить. Але якщо цей удаваний друг, якщо людина, яку ви завжди вважали другом, виявився пройдисвітом, безсовісною особистістю і обдурив вас, розчарування від цього факту описати просто неможливо – воно просто величезне. Але крім звичайного душевного розчарування можуть послідувати й інші не менш серйозні конкретні наслідки. Як правило, з друзями діляться таємною інформацією, чимось дуже цінним і серйозним. Нерідко друзям розповідають секрети, їм довіряють настільки, що можуть розповісти абсолютно все. Якщо друг виявився не справжнім, а удаваним, він не забуде розповісти про всі твої секрети, про всіх твоїх слабких сторонах, він навіть може повідати про них комусь в таємниці, щоб той чоловік скористався тобою собі на користь. Кожен друг знає слабкі сторони людини. Але людина не розраховує не зраду, тому веде себе з друзями відкрито і вільно. Якщо ж друг виявляється удаваним, він все про вас знає і може нашкодити вам сильніше будь-якого ворога.

Яким би не був підступним ворогом, ви знаєте, що він є вашим ворогом. Ви напоготові, коли він поруч, ви чекаєте його випаду або атаки. Тому ви можете підготуватися до неї, вести себе акуратно і обережно. Крім того, ворог, незалежно від рівня своєї підступності, нічого не знає про вас, він не може скористатися вашими слабкостями, адже йому невідомо, які вони насправді.

Неприємно, що іноді друг може виявитися ворогом, але варто прийняти і визнати це. Який би не був ворог, ви про нього знаєте, а він не знає ваших секретів і слабкостей. Інша справа – удаваний друг. Ця людина все про вас знає, може використовувати ваші слабкі місця собі на користь чи навіть розповісти їх вашого реальному ворогові. Все це дуже добре підтверджує приказку, що удаваний друг гірше підступного ворога.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


один + = 10или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)