Твір-роздум на тему: «Що таке «золота середина»?»

...

Твір-роздум на тему: «Що таке «золота середина»?» 4.78/5 (95.56%) 9 голос[ов]

Дуже часто ми можемо дізнатися від людей, що найголовніше, що потрібно знайти кожній людині у своєму житті – це золота середина. Окремо ці два слова дуже добре зрозумілі напевно навіть і дитині. Але дещо складніше ситуація стає тоді, коли необхідно зрозуміти головне значення поєднання цих слів. Що означає «золота середина» сама по собі? Що в це вкладають люди і що ми повинні розуміти під цим ми? В цьому я постараюся розібратися в даному творі.

Я думаю, що золота середина – це такий стан справ і речей, який влаштовує людину. У житті є безліч позитиву і негативу, людина не може ставитися до всього однаково і сприймати життя лише у світлих або темних тонах. Зрозуміло, що кожен хоче жити якомога краще, але вдається це далеко не всім. Саме з цієї причини не потрібно надмірно прагнути до успіху, якщо у тебе щось не виходить. Іноді краще заспокоїтися, змиритися зі своєю долею і з радістю прийняти те, що в тебе вже є. Це і буде твоєю золотою серединою. Дане правило не має якогось обмеження, як мені здається, воно застосовується абсолютно до усіх життєвих проблем і ситуацій.

Втім, все набагато простіше розуміється на конкретних прикладах. Думається, так ж ситуація і з золотою серединою. Візьмемо найпростіший приклад – людську працю. Багато людей переконані, що людина створена для праці і повинна працювати мало не кожну секунду свого життя. Навряд чи варто вірити таким людям на слово. Тим не менш, варто визнати, що чим більше людина працює, тим вище її оплата праці. Але не можна працювати увесь час і без зупинки, кожен потребує відпочинку. Хтось може робити це більше, хтось – менше, люди в цьому плані не рівні. Саме з цієї причини для когось золотою серединою буде щоденна ударна працю і мінімум відпочинку, а для іншого – менш інтенсивна праця, але і менша зарплата. Людина має будувати своє життя так, щоб відчувати себе комфортно і щасливо.

Проте золота середина може застосовуватися не тільки у вищевказаній ситуації. Крім неї, існує також і безліч інших випадків. Наприклад, іноді характер якоїсь людини можна називати «золотою серединою». У даному випадку мається на увазі, що людина одночасно спокійна, не агресивна, але і може постояти за себе, якщо в цьому виникне реальна необхідність.

Вислів «золота середина» застосовується у багатьох випадках. Як мені здається, найбільш доречний він тоді, коли мова йде про таку діяльність людини, яка робить людину щасливою. Але можна також говорити і про характер людини, її поведінку, погляди на життя і тому подібне.


Завантаження...

Схожі твори

  • Сміливі завжди мають щастя Люди звикли говорити про себе, що вони щасливі або нещасні. Але у розумінні кожного, щастя неоднакове. А  деякі люди взагалі вважають себе нещасними все життя, тому що так і не […]
  • Як я уявляю майбутнє людства Живучи в наш складний час, спостерігаючи за життям свого народу і усього людства, я часто замислююсь, що чекає на всіх нас у майбутньому. А замислюючись над цим, я ніколи не приходжу до […]
  • Твір на тему: «Система образів у творі «Мина Мазайло» У змалюванні своїх героїв драматург використовує іронію, шарж та гостру сатиру, що дає можливість різко висміяти нігілістичну позицію українського міщанства в питанні національного […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


один + = 5или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)