Твір-роздум на тему: “Що таке “вихованість”?”

...

Голосуйте за цей твір

З раннього дитинства батьки дбають про культурний розвиток своїх дітей. Але чи є батьківський вплив основним джерелом формування вихованості індивіда? Я твердо можу відповісти, що ні. Як би батьки не старалися, а «компанія» робить своє, і їх дитина потрапляє під вплив оточення. Знання правил поведінки чи етикету не означає їх виконання. Чи завжди молоді хлопці поступаються місцем в громадському транспорті жінкам чи людям похилого віку? Тут все залежить від особистості, від її характеру.

На мою думку, основною характеристикою вихованості є ставлення до інших. Ми повинні поважати оточуючих, незважаючи на їх вік чи соціальний статут, звичайно якщо хочемо, щоб і нас поважали.

Ми мало приділяємо уваги нашій мові, хоча вона відіграє в нашому житті дуже важливу роль. Адже при знайомстві перше враження про людину і рівень її інтелекту формується з її мовлення. Інколи необдумано сказане слово може все життя колоти під серцем. Тож потрібно бути обережними зі словами. Якщо нічого сказати – краще промовчати. Сократ висловлювався дуже розумно. Він твердив, що мистецтво слухати цінується так само, як і мистецтво говорити.

Знання правил етикету, хороша освіта допомагають нам легко спілкуватися з людьми. З розумною людиною завжди цікаво спілкуватися та є про що поговорити.

Отож, меж для самовдосконалення немає. Тому ми повинні працювати над собою, збагачувати наші знання, поповнювати словниковий запас, щоб довести, що ми стоїмо на новій сходинці еволюції – людина розумна.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 + три =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)