Твір-роздум на тему: «Що дає людині реалізація права на працю»

...

Твір-роздум на тему: «Що дає людині реалізація права на працю» 5.00/5 (100.00%) 5 голос[ов]

У конституціях більшості сучасних країн і вже точно у всіх основних законах провідних країн світу закріплено право людини на працю. Щоб розуміти важливість праці з законодавчої точки зору, необхідно дізнатися, що право на працю зазвичай вказується в одному ряду з правами на життя, на здоров’я, на сім’ю тощо. Все це говорить про те, що праця для людини – це не тільки можливість заробити собі на життя, а й ще дещо інше дуже важливе.

Перше, що дає людині право на працю, це можливість заробляти гроші. У сучасному світі вижити без грошей практично неможливо. Завдяки грошам людина купує собі їжу, одяг, оплачує рахунки і розважається. Але просто так грошей ніхто нікому не дає, їх потрібно заробляти, а для цього необхідно трудитися. Згідно із загальним правилом, чим більше і старанніше людина трудиться, тим більше вона заробляє, а значить , і тим більше вона може собі дозволити купити товарів або використати послуги. Праця дає людині таку можливість: людина працює на благо себе, дозволяючи собі купити щось, що їй подобається, або скористатися послугами, які її цікавлять.

Але справа не тільки в грошах. Вони, звичайно, важливі, але люди хочуть не тільки заробляти, але й відчувати свій рух вперед. Завдяки праці цілком можливо створити в своїй душі це приємне відчуття. Вперше приходячи на роботу, співробітнику зазвичай не довіряють нічого важливого, доручаючи лише якісь несуттєві дрібниці. Але чим більше співробітник працює на своєму робочому місці, тим більше авторитету він завойовує, тим складніше завдання перед ним ставляться. Коли ж працівник з цими завданнями справляється, він відчуває, як професійно росте, розвивається і, відповідно, рухається вперед по своєму житті.

Праця дуже важлива також і тому, що вона дає людині можливість відчути себе потрібною і корисною у суспільстві. Далеко не завжди в повсякденному житті людині представляється можливість проявити свою високу відповідальність, розум, спрямованість до розвитку та інші якості. На роботі зазвичай у людини величезна кількість проблем, вони постійно з’являються і вимагають вирішення. Саме тоді і потрібно використовувати всі свої найкращі людські якості, радіти тому, що все виходить. Звичайно, байдужими до успіхів не залишаться і навколишні люди, колеги, вони можуть висловити свою похвалу і розділити радість після досягнення цілей.

Реалізація права на працю дає людині дуже багато чого. Вона дає їй їжу та одяг, почуття потрібності, можливість відчути себе зростаючою людиною та людино,  яка розвиваються. Людина, яка трудиться, являє собою зразок ідеальної людини – кожен, хто добре трудиться, красивий під час своєї роботи, розумний і справляє на оточуючих найкраще враження.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 − п'ять =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)