Твір-роздум на тему: «Планета – наш спільний дім»

...

Твір-роздум на тему: «Планета – наш спільний дім» 4.00/5 (80.00%) 4 голос[ов]

Всі ми живемо на планеті Земля, але багато людей чомусь ставляться до нашої спільної планеті споживацьким чином. Так склалося, що сучасні люди твердо переконані в тому, що вони мають право виключно споживати, при цьому нічого не віддаючи. Вони помилково вважають, що Земля зможе винести будь-яке відношення, і що її дари ніколи не закінчаться. Звичайно, ці люди дуже сильно помиляються, коли думають, що це дійсно так. Поки Земля ще терпить людей, які не цінують її, але коли-небудь настане час, коли її ресурси зійдуть нанівець. Саме тоді людина пошкодує про те, що вона з нею зробив.

Втім, набагато краще не шкодувати потім, а сьогодні не допускати того жаху, в який може перетворитися життя на планеті. Варто відзначити, що зробити це цілком можливо, ось тільки для цього необхідні скоординовані дії всіх людей, які живуть на планеті. Досягти такого високого рівня спільної координації, звичайно, дуже непросто, але це по-справжньому потрібно. Всім нам відомі найсерйозніші проблеми сучасної екології: забруднене повітря, водойми, відходи, які люди бездумно викидають на землю. Всі ці проблеми самі собою не вирішаться, вони будуть постійно накопичуватися воєдино, що потім, в підсумку, призведе до дуже великих проблем для людини. Перше, що необхідно зробити, – це змінити власне ставлення до проблеми, до всієї планети.

Як же змінити своє ставлення до планети? Задумайтеся, як ви ставитеся до своєї домівки – до будинку або квартирі. Ви напевно намагаєтеся зробити її як можна більш чистою, приємною і зручною для перебування. Ви регулярно прибираєте домівку, стежите, щоб у вас не заводилося якихось шкідників, прагнете якомога швидше і ефективніше вирішувати всі проблеми з домівкою, тому що знаєте, що в іншому випадку ці проблеми можуть лише посилитися. У більшості свідомих людей ставлення до свого дому дуже акуратне і дбайливе – вони цінують місце, де живуть, а тому роблять усе, щоб воно стало кращим.

Ось приблизно таке ж відношення і повинно бути до власної планети. Наприклад, всі ми живемо на певній території, і, напевно, ця територія має якісь проблеми. Звичайно, одна людина з усіма цими проблемами впоратися не може, але ж людина – це істота колективна, яка дуже часто діє в рамках певної групи. Тому всі люди повинні, як мінімум, замислюватися про проблеми екології, а уже потім збиратися в групи і ці проблеми вирішувати.

Важливо пам’ятати про те, що якщо ви не зміните своє ставлення до рідної землі і планети в цілому, цього, швидше за все, не зробить ніхто. Будь-яке починання найкраще запускати з самого себе, бо в такому випадку у тебе з’являється право вимагати від когось наслідувати твоєму прикладу. Звичайно, люди будуть мати право відмовитися, але поступово тих, хто погодився, буде ставати всі більше.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


чотири − 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)