Твір-роздум на тему: «Осінь» |

Твір-роздум на тему: «Осінь»


Твір-роздум на тему: «Осінь» 3.67/5 (73.33%) 3 голос[ов]

Твір на тему: «Осінь»

Широта української природи – це дар, яким людина може милуватися протягом тривалого проміжку часу. Змінюється мода, самі люди, але ніколи не зможе стати іншим той, хто пізнав справжню сутність кожного з пір року. Осіння пора славиться жовтим пишним оздобленням крон дерев, листопадом і можливістю споглядати на власні очі сіре небо. Все це ми ніколи не зможемо навіть уявити собі, не подивившись на таку красу хоча б один раз.

Любителі природи мають можливість відчувати це все на собі, опиняючись залученими в це справді унікальне дійство. Кружляти під музику і вальсувати в танці на тлі жовтого листопаду, милуватися строкато-багряними тонами, прогулюючись по лісу або парку в осінній час, часом буває просто заворожуюче.

Осінь підносить нам свої дари. Саме в цей час року ми активно захоплені збором і консервацією грибів, різних за своїми смаковими якостями, заготівлею пізніх сортів яблук і груш. І саме необхідне, без чого не обходиться сьогодні практично жодна людина – це картопляні жнива . Можна сказати, що осінній час вважається часом збору і заготівлі в зиму врожаю. Як потрудишся, так і будеш харчуватися весь зимовий час.

Український народ та українські письменники народ славлять кожну пору року, але всі вони по-своєму унікальні. Красу осені неможливо протиставити квітучій весні , яскравому жаркому літу і сніжній зимі . Ми любимо всі пори року, якусь з більшою силою, якусь – з меншою . Все залежить від того, як сама людина розуміє красу природи.

Таким чином, осінь залишає нам прекрасні моменти, зафіксовані в нашій пам’яті, а ми готові відтворювати їх знову і знову, вдаючись до спогадів по вже минулому року і з нетерпінням чекаємо прихід наступного. Саме тоді нас знову відвідає довгоочікуваний гість – осінь .

Схожі твори

  • Твір на тему: «Яким ви уявляєте майбутнє людства» Всі люди діляться на дві категорії: оптимістів і песимістів. І відповідно, кожна категорія людей представлятиме майбутнє людства через призму оптимізму або песимізму. Я, швидше за все, […]
  • Твір на тему: «Природа в моєму житті» Природа – колиска людського життя, наша рідна стихія. Ніхто не зможе жити без води, землі, повітря, їжі. Коли подумаєш про невід'ємну красу заходу або сходу сонця, про весняний дзвінке […]
  • Твір на тему: «Як берегти своє здоров’я?» Необхідно підтримувати міцність тіла , щоб зберегти міцність духу . В. Гюго Здоров'я і щастя – це те, що необхідно кожній людині. Важко уявити людину щасливою, якщо вона хвора. […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять + = 12или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)