Твір-роздум на тему: «Мої враження від прочитаного твору М.Булгаков Майстер и Маргарита»


Твір-роздум на тему: «Мої враження від прочитаного твору М.Булгаков Майстер и Маргарита» 4.43/5 (88.62%) 58 голос[ов]

Навряд чи в російській літературі є більш дискутований і обговорюваний твір, ніж «Майстер і Маргарита» авторства Михайла Булгакова. Багато людей захоплюються цим твором, ставлять його в якості одного з кращих зразків всієї російської і радянської літератури. Інші ж відносяться до нього дещо скептично, відзначаючи, що в романі розглядаються досить тривіальні проблеми і питання, які характерні і для менш популярних творів. Саме з цієї причини роман «Майстер і Маргарита» повинен прочитати кожен, щоб дати йому власну, неупереджену оцінку.

Я можу сказати, що на мене, точно так само, як і на інших людей, цей роман все ж справив певне враження. І потрібно відзначити, що це враження було досить позитивним, добрим. Насамперед, мені сподобався сюжет. Вже з перших сторінок він захоплює повністю. Автор вміло розставляє ключові місця, а читач дуже швидко зацікавлюється твором і починає, не відриваючись, читати його. Письменник вміло підтримує інтригу, що привертає увагу читача. Завжди хочеться дізнатися, що ж далі, саме з цієї причини читання настільки захоплює і приковує увагу читача до себе.

Крім вельми захоплюючого сюжету книги, хочеться також відзначити і те, що вона містить досить глибокий життєвий і філософський зміст. Автор використовує дуже цікаві образи, на прикладі яких можна показати, що таке добро і зло, чим вони відрізняються і до чого ведуть. Людські пристрасті, проблеми, переживання як би базуються на тій філософії, яку показує автор, і це справляє враження того, що герої твору сприймаються так, ніби вони справжні, а не вигадані. Дуже цікаво проаналізувати всі ті загадки і недомовки, які залишає автор. Вони як би дають зрозуміти, що в житті є багато чого невідомого і незрозумілого, але якщо докласти досить зусиль, то в усьому можна розібратися. Іноді я відкладав книжку на деякий час, щоб подумати про те, що читаю, розібратися в цьому, задуматися про деякі аспекти буття і зробити якісь висновки.

Підбиваючи підсумки, я хочу сказати, що моє враження про прочитаний творі є найкраще. Він здався мені таким, який надає величезну користь читачеві, робить його розумнішим, більш зваженим і здатним розуміти і аналізувати життя. Користь від прочитання цього твору очевидна. А ось ті, хто поставився до нього критично, ті просто не розглянули і не зрозуміли глибинний сенс, а тому помиляються в своїй оцінці.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 − = одинили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)