Твір-роздум на тему “Краса рідної землі”

...

Твір-роздум на тему “Краса рідної землі” 4.86/5 (97.29%) 273 голос[ов]

Твір-роздум на тему "Краса рідної землі"

Вариант 1)

Природа мого краю дивовижна.Тут народився я і вся моя велика сімя.Саме тому я обожнюю цю природу.Йдучи по головній вулиці Ялти – Прибережній-я бачу з лівої сторни квітучі каштани , які шойно розпстили свої пупянки і зливаються з кольором моря.По Правій стороні цвітуть ялиці.Вони завжди одного кьолору , попри те , вони мене зачаровують , бо пахнуть гілочками , такими гострими і такими ясно-зеленими .І я замислюсюся над ти , що природа Криму – просто прекрасна, вона поднує в собі живописні ландшафти. Цвітуть магнолія та пальми.Свіжі вітри , тепле море , чого ше чекати від мого Криму ? Все це він – мій рідний край.

Вариант 2)

Ми живемо в мальовничій Україні . Я багато подорожував і люблю Карпати і стрімкі бурхливі ріки, Шацькі озера, могутній Дніпро і Дністер, тиху і ніжну Ворсклу, теплі моря Криму і його неповторну природу, безмежні долини степів
Внутрішня краса людини дає змогу бачити красу зовнішню.
Хтось пойде поряд з квітами і не помітить їхньї краси. Не замислиться чому ростуть вони серед асфальту і хто про них дбає.
А ви були коли-небудь серед макового поля червоного і прекрасного. Макове поле мов море… Хвилюється від подиху шаленого вітру. Прогинаючись і нахиляючись ніжні квіти опадають тендітними пелюстками, горнуться до землі. Їх духмяний і п’янкий аромат літає у повітрі, змішується свіжим вітром. Над червоними маками чиста і прозора блакить високого неба, така ж безмежна як і квітуючий оксамитовий простір. А замислювались як ця квітка з’явилась на планеті? Хто посіяв першу маківку на Землі? Хто знає ці відповіді? Але всім відомо про згубні наслідки цієї рослини. Давайте замислимося , що краще – милуватися цим дивним створінням, чи знищити як вид.
Внутрішня краса людини в її прекрасній душі, вражена вона пройде по землі,створюючи нову красу. Така людина творець і вона спасе світ!
Збережімо природу у її первісному виді, красу рідного краю, Вітчизни, матінки землі.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


сім − 3 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)