Твір-роздум на тему: «Дружба як послуга»


Твір-роздум на тему: «Дружба як послуга» 5.00/5 (100.00%) 1 голос[ов]

Твір на тему: «Дружба як послуга»

«Дружба не є необхідністю, як філософія чи живопис… в ній відсутня цінність виживання; це скоріше така річ, яка надає виживанню цінність»

К. Льюїс

Дружба – це такі відносини між людьми, які може створити кожен бажаючий. Хоч це не такі відносини, як з матір’ю, батьком, сестрою, братом чи будь-якою іншою ріднею, але все ж це одні з кращих відносин, якими може володіти людина. Люди, у яких є друзі, вважають себе найщасливішими людьми на землі.

Ми не заводимо друзів тільки через те, що узи дружби корисні. Чим більше ми дружимо, і дізнаємося один про одного, тим міцнішими стають ці узи. Певними секретами ми можемо поділитися тільки з друзями. Коли ми стикаємося з важкими життєвими ситуаціями, тільки вірні друзі прийдуть на допомогу, щоб підтримати нас у подоланні труднощів.

Кожен друг важливий, і їх важливість пізнається в тих проблемах, які можуть бути вирішені тільки нашими друзями. Ніхто не буде відчувати себе самотнім, якщо він оточений вірними друзями. З іншого боку, самотність панує в житті тих, хто не має друзів, незважаючи на мільярди людей на цій планеті. Правду кажуть, що друзі пізнаються в біді.

Дружба – це не послуга, це красиві відносини у всіх сенсах. Але перш, ніж завести друзів, людина повинна знати, що є відмінності між справжніми друзями і приятелями.

Справжні друзі повні рішучості перебувати на вашому боці, навіть якщо у вашому житті трапилася чорна смуга. Приятелі навряд чи витримають випробування, коли труднощі постукають у ваші двері . Більшість з них повернуться до вас спиною, або об’єднаються з вашими ворогами , або підуть до успішних людей . Треба завжди намагатися відчувати таких людей. Як тільки успіх і багатство вас покинуть, приятелі зроблять вигляд, що вас не знають; ви станете чужим для них. Як вже було сказано, тільки у важкій ситуації ви дізнаєтеся, хто справжній друг, а хто – ні. Це завжди розумно – триматися від таких людей подалі, щоб зберегти свій душевний спокій.

Надзвичайно важливо вміти зробити правильний вибір, особливо, коли ви обираєте коло спілкування, з яким ви плануєте підтримувати стосунки до кінця життя. Вибір справжнього друга – складне завдання, але не неможливе. Люди вважають за краще вибирати собі друзів, які дисципліновані і пунктуальні. Це важливо, тому що ми переймаємо звички тих людей, з якими ми спілкуємося. Якщо, наприклад, в компанії є пара людей, які курять, п’ють або вживають наркотики, рано чи пізно ми беремо з них приклад. Це і є причина, по якій необхідно зробити правильний вибір.

Справжня дружба насправді є благословенням, яким користуються лише деякі. Ті, у кого є друзі, повинні дякувати Богові за ці істинно дорогоцінні камені в своєму житті. А ті, у кого немає друзів, повинні докладати всіх зусиль, щоб їх знайти. Ціла компанія ніколи не замінить справжнього друга, який буде поруч в разі потреби. Ви будете щасливі навіть в однокімнатній квартирі, якщо оточені друзями, але з іншого боку, навіть самий великий власний будинок не принесе радості, якщо ви самотні.

Бувають моменти, коли ваша сім’я не в змозі вирішити всі проблеми у вашому житті, але ви можете легко їх подолати, якщо перебуваєте на зв’язку зі своїми друзями.

У людей, які неймовірно щасливі, зазвичай є кілька дивовижних друзів, які підтримують їх у всіх тяготах і знегодах життя. Якщо ж у людини немає ні одно друга, вона відчуває себе дуже погано. Забезпеченість справжньою дружбою є запорукою успіху у всіх сферах життя. Я бажаю, щоб у кожного був хоча б один справжній друг протягом усього життя.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 4 = дваили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)