Твір-роздум на тему: «Друга пізнають у біді»


Твір-роздум на тему: «Друга пізнають у біді» 4.71/5 (94.29%) 14 голос[ов]

Твір на тему: «Друга пізнають у біді»

Дружба – це найважливіше, що є у людини. Дружба не знає зради, обману, егоїзму. Деякі люди вважають, що слово «друг» походить від слова «другий», іншими словами – другий Я. Тобто це має бути людина, яка дуже схожа на тебе самого. У вас можуть бути спільні інтереси, погляди на життя. Можливо, ви обидва любите шоколадне морозиво і ненавидите дощові дні.

Якщо друг – це відображення тебе самого, хіба можна себе самого обдурити або образити? Звичайно ж, ні! Ось що таке дружба! Звичайно, справжній друг завжди прийде на допомогу. Навіть у найважчі хвилини. Людина, яка і правда тебе любить, зрозуміє твою печаль по очам, по ноткам в твоєму голосі. Йому досить буде сказати «мені погано» і він тут як тут!

Справжній друг, безсумнівно, допоможе там, де ти в потребуєш в допомозі! Друзі здатні вислухати, дати пораду і підтримати. Справжні друзі можуть проявити себе в дрібницях: допомогти з домашнім завданням, подарувати свій фломастер, який дуже тобі сподобався, принести тобі цукерок, коли ти з високою температурою лежиш вдома. Навіть якщо у друга по телевізору йде улюблений мультфільм, а ти розбив мамину вазу і попросиш друга допомогти зібрати її, він прийде до тебе і допоможе. А мультфільм можна подивитися і разом!

Але іноді буває, що не тільки друг поспішає тобі допомогти, виручити з несподіваної ситуації. Та справжній друг – це людина, яка буде радіти твоїм зльотам, твоїм досягненням, твоєму щастя! Адже радіти можна тільки від душі, без заздрості і докорів!

Можливо, дружба для кожної людини відкривається по-своєму. Але я знаю точно, що мої друзі пізнаються як в біді, так і в радості! Справжній друг ніколи не знайде цілу купу відмовок, щоб не прийти мені на допомогу. Але він же, в свою чергу, ніколи не потисне плечима тоді, коли я з радістю скажу, що мені подарували щось цікаве і корисне, щось, чого в нього ще нема. Він щиро зрадіє разом зі мною, і ми побіжимо грати удвох!

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять + = 11или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)