Твір-роздум на тему: «Чи сучасно бути вихованим?»


Твір-роздум на тему: «Чи сучасно бути вихованим?» 4.86/5 (97.26%) 124 голос[ов]

Твір на тему: «Чи сучасно бути вихованим?»

Що означає бути культурною людиною в наш час? На жаль, в сучасному суспільстві мало людей замислюється про культуру поведінки і вихованість. Їх більше займають побутові проблеми, матеріальні потреби, пошуки престижної роботи, комфорту і затишку. І мало хто з них звертається до духовного і морального початку.

Культура потрібна сучасному суспільству! І, на мій погляд, це, перш всього, моральна чистота. Якщо у тебе чиста душа, ясні помисли, то і

вчинки твої будуть такими ж і принесуть людям тільки добро і радість. І деколи для того, щоб бути культурним, не потрібно мати вищу освіту і прочитати масу розумних книг.

Сьогодні важливо бути культурною людиною, тому що культурна людина – це не тільки той, хто регулярно відвідує всі прем’єрні вистави,

присутній на виставках, з гордістю розповідає про те, що він побував у багатьох музеях світу. Культурна людина – це той, хто не хоче заподіяти іншим неприємності своїми діями, той, хто, здійснюючи вчинок, думає про його наслідки, хто чутливий до прекрасного, хто може навіть в простому і буденному знайти диво. Культурна людина ввічлива і тактовний, розумна і благородна, шаноблива по відношенню до старших, володіє гарною літературною мовою, шанує традиції своєї держави.

А гарне ставлення до жінок, до природи, просто до будь-чого живого? Це теж частина культури, втраченої багатьма і забутою. Погодьтеся, саме таких людей не вистачає нам сьогодні. Я відчуваю потребу в культурному спілкуванні зі своїми однокласниками, а багато з них нічого не помічають далі екрану стільникового телефону. Я йду по вулиці і дивуюся вульгарній поведінці молодих людей.

Як мало сьогодні в нашому житті посмішок, добрих слів, простого людського тепла, милих поглядів в твої очі! Мені хочеться, щоб світ став кращим, чистішим, світлішим. Я хочу зробити все, що в моїх силах, для збереження культури в нашому суспільстві. І я впевнений, що бути вихованим сучасно, бути вихованим модно у будь-які часи і в будь-якому суспільстві.

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір-роздум на тему: «Чи сучасно бути вихованим?»”
  1. кпкупупк сказав:

    гамно твір

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять − = 4или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)