Твір-роздум на тему: «Чи можливе кохання Івана і Марічки у наші часи?»

...

Твір-роздум на тему: «Чи можливе кохання Івана і Марічки у наші часи?» 4.79/5 (95.83%) 24 голос[ов]

Любов – одне з найважливіших почуттів кожної людини. Які тільки історії кохання не почуєш, про які тільки не прочитаєш. У цій сфері з людьми, буває, напевно, все, що тільки можна уявити. У творі Коцюбинського під назвою «Тіні забутих предків» описана дуже цікава і захоплююча історія кохання між головними героями – Іваном і Марічкою. Цікава вона за рахунок багатьох цікавих факторів, і я розгляну їх у цьому творі.

По-перше, Марічка та Іван належали до ворогуючих родів. Такі люди дуже рідко сходяться. Як не крути, а родини дуже сильно впливають на людей. Якщо ти ростеш в родині, де тобі постійно розповідають про те, якою поганою є інша сім’я, то ти вже в ранньому дитинстві як губка вбираєш цю інформацію і не можеш їй протистояти в майбутньому. Ті принципи і правила, які людина приймає в дитинстві, стають для неї надзвичайно важливими і принциповими протягом усього життя. По-друге, доля дуже рідко зводить таких людей, які мають так мало спільного, як мали Іван та Марічка. Тим не менш, їх любов відбулася. І нехай вона багато в чому стала трагічною, адже невдовзі загинула Марічка, а Іван не зміг жити без неї нормальним життям, нам варто визнати, що всі ці біди сталися саме тому, що тільки вони підходили один одному і ніхто більше.

Що стосується сучасності, то я не бачу жодних причин, чому саме сильне почуття не може зародитися між людьми в сучасному світі. Любов була підвладна всім людям у всі часи, і така ситуація продовжує існувати і в сучасному світі. Однак тут потрібно зробити вкрай важливу обмовку. Ситуація між Марічкою та Іваном в принципі є унікальною і неповторною. Справа в тому, що в даному випадку зустрілися люди, які ідеально підходять один одному. На жаль, бути одне без одного вони не могли, тому не повинні були розлучатися ніколи і ні за що. Але життєві обставини втрутилися в ситуацію і все перевернули. Саме цим і зумовлений такий трагічний кінець усього цього твору.

В наш час, як і в будь який інший час, можливі абсолютно різні варіанти любові, в тому числі й така, яка існувала між Марічкою та Іваном. Людство не сильно змінюється за роки свого розвитку. Люди любили, люблять і будуть продовжувати любити у що б то не стало. Втім, я б нікому не побажав такої трагічної любові, яка існувала між двома цими людьми. Через таке світле і приємне почуття люди зовсім не повинні страждати, навпаки, вони повинні отримувати від любові тільки радість.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір-роздум на тему: «Чи можливе кохання Івана і Марічки у наші часи?»”
  1. Елена сказав:

    После лайка и рестарта страницы не открылся полностью . Исправьте ошибку пожалуйста

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


дев'ять − = 7или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)