Твір-роздум на тему: «Безсмертя, добро, вічність та краса землі»

...

Твір-роздум на тему: «Безсмертя, добро, вічність та краса землі» 3.66/5 (73.25%) 729 голос[ов]

Всі події , які відбуваються з людиною, багато в чому обумовлені тим місцем, де вони відбуваються. Сприйняття реальності людиною сильно відрізняється в залежності від місця, де людина знаходиться. У сучасному світі велика частина людей проживає далеко від красивої і надихаючої природи – в задушливому місті. Але не можна забувати, що природним місцем існування людини є зовсім не місто, а природа. Для свого щасливого існування людина повинна жити на природі, а не поза нею.

Прекрасний приклад всього вищесказаного був приведений автором прекрасного твору про пригоди маленького хлопчика Льоньки під назвою «Звук Павутинки» авторства Віктора Близнеця. Хлопчик жив з батьками в невеликому селі, де, на превеликий його жаль, не було ні єдиного його однолітка. Саме з цієї причини Льонька був повинен займатися всіма справами самостійно – дитина сама шукала собі заняття і розваги. Звичайно, для людини важлива компанія, але якщо проводити час на природі, можна знайти собі справу навіть за умови перебування на самоті. Так що хлопчикові вдалося впоратися з цією проблемою – він гуляв по двору, запускав кораблики і використовував всі ті переваги і привілеї, які дає йому рідна земля і природа в цілому.

Наша українська земля в широкому розумінні цього слова дуже красива. Кожен, хто коли-небудь спостерігав за природними явищами, а таких людей завжди була абсолютна більшість, розуміє, наскільки добре вони позначаються на людині, наскільки сильно вони допомагають їй справитися з проблемами і забути про всі можливі неприємності і негаразди. Хочеться вірити в те, що природа рідної землі буде збережена і стане по-справжньому безсмертною. З журбою можна спостерігати за тим, як недбало люди іноді ставляться до природи, але в той же час варто помітити, що останнім часом цим проблемам стали приділяти все більше уваги.

Коли настрій поганий і у людини складається думка, що всі навколо налаштовані проти неї, що у світі просто перестало існувати добро, їй необхідно в першу чергу опинитися на природі. Там з нею станеться таке ж перетворення, як це було з маленьким Льонькою з оповідання Віктора Близнеця. На природі людина зможе перевести свою увагу на новий, який живе за своїми правилами і законами, світ, який неймовірно гарний і добрий у своїй гармонії.

Думається, що до подібних висновків можна прийти навіть без використання літератури, але якщо такі приклади дійсно потрібні, в їх якості можна використовувати розповідь Віктора Близнеця  «Звук Павутинки», відповідно до змісту якої стає чітко зрозуміло, що земля наша безсмертна, добра, вічна і красива.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

4 коментарі до “Твір-роздум на тему: «Безсмертя, добро, вічність та краса землі»”
 1. Аноним сказав:

  Спасибо

 2. Nexi сказав:

  Спасибо :3

 3. Анонім сказав:

  нахера мені цей звук павутинки.Мені

 4. Анонім сказав:

  нахера мені цей звук павутинки.Мені ПОТРІБНО ПРОСТО ТВІР НА ЦЮ ТЕМУ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
  ПТНШШГПНРГНРНТЛЩПГЬТЩГШПНЩЬШНЬД НИОП ЛЬГМ ЛГДМИРЛ ГЛРПИМБЛ Л НЩ РЛР ЛРГИЛ ЩНГМДР МЛРП МЬБЬИ ЛО И ДЛД ИОТ ИДЛО ДЛО ИТДОРИОРИ ЛОТОЛЛЛЛЛЛЛИБДОИРОИИИИИИИЛ ТО МРИЛО ЛОРИЛОИР РЛРИ ЛОРБ ЛО

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім − = 6или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)