Твір-роздум на тему: “Без дружби життя не цікаве”

...

Твір-роздум на тему: “Без дружби життя не цікаве” 3.75/5 (75.00%) 4 голос[ов]

На мою думку, наше життя і так надто складне, а без дружби воно було б ще й одноманітним і нецікавим. Для людини дуже важливим є знайти свою справжню любов, та не менш цінною є і дружба. Друзями стають люди зі спільними інтересами, поглядами на життя, вподобаннями. Таким чином, в них є спільні теми для роздумів та обговорення.

Справжній друг – це та людина, яка готова допомогти в будь-який час дня чи ночі. Вона не ставить зайвих питань, бо розуміє тебе як ніхто інший. На кожне проти, в неї є кілька за.

Існує вислів, що другом є той, кого ти хоч раз в житті вважав ворогом. І це справді так. Адже друг завжди зрозуміє, вислухає, а головне пробачить. Він вміє дати пораду, сказати правду, навіть гірку і неприємну. Тільки друг може делікатно виправити твої помилки і акцентувати увагу лише на твоїх позитивних якостях.

У народі кажуть: «Друг пізнається в біді». Дуже важливо відчувати чиєсь сильне плече, на яке можна розраховувати. Так, навіть в пісні співається, що друг не залишить в біді, потішить щирим словом, бо тільки такий він, справжній, незрадливий друг.

Як на мене, дружбу не можливо виміряти. І, навіть в сьогоднішній час, коли люди стали байдужими до проблем оточуючих і меркантильними, її не зміряти грошовими одиницями чи кількістю дорогих подарунків. Вона, справжня дружба, або є, або її немає.

Отже, потрібно берегти справжніх друзів і не забувати, що дружба робить наше життя барвистим і сповненим позитивними емоціями.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ вісім = 15или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)