Твір-роздум : “Чи справді гонка озброєнь сприяє економічному розвитку країни?”

...

Голосуйте за цей твір

Традиційно прийнято вважати, що гонка озброєнь – це жахливе явище для держави. Я з цим згодний частково. Немає нічого однозначного. Це питання не є виключенням. Гонка озброєнь це екстримальні умови. А при екстримальних умовах держава чи люди в ній переживають пришвидшений розвиток. А розвиток, як ми знаємо річ не така вже й погана.

Та це лиш одна сторона медалі. Інша ж показує нам жахливі наслідки гонки озброєнь і як результат – війни. Сотні, а може й мільйони безневинних людей гинуть від рук нового озброєння щорічно по всьому світу. А скільки залишаються інвалідами? Хіба оновлений автомат або кулеметна установка варті того? Я так не вважаю.

Є багато людей зацікавлених у новому озброєнню країни. І я аж ніяк не маю на увазі простих громадян. Ці люди зроблять все, щоб так вигідна їм зброя була виготовлена для “економічного розвитку країни”. Звичайно ж це всого лиш завуальовані слова. Так завжди було, є і буде. І максимум, який ми можемо із цим зробити – це обговорювати.

А чи справді гонка озброєнь сприяє економічному розвитку країни? На жаль так. Для того щоб країна переживала новий етап, вона має терпіти варварські вбивства, спричинені “новітньою зброєю”. Людство завжди йшло на жертви, щоб досягти нового звершення. Завжди були ті хто страждав і ті хто з цього вигравав.

Я сподіваюсь настане час, коли люди перестануть калічити один одного заради своїх корисних цілей. Коли почнуть цінувати  почуття та життя інших. Коли перестануть вигадувати нову зброю. Коли викинуть з рук автомати.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 8 = п'ятнадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)