Твір-опис на тему: “Безсмерний Кобзар”

...

Голосуйте за цей твір

Тарас Григорович Шевченко – Великий поет і художник. Його поезії відомі в усьому світі. Безсмертний «Заповіт», перекладений на багато мов світу, користується шаленою популярністю не в одній країні, а сам Кобзар є геніальною постаттю в світовій літературі.

В центрі нашого містечка знаходиться пам’ятник пророкові українського народу. Цей монумент споруджено 9 березня 1994 року на честь 180 річниці від дня народження Великого поета. Скульптура виготовлена із залізобетонних плит завдяки меценату, який побажав залишитися невідомим.

Поет, у важкій глибокій задумі, сидить на кам’яній брилі і в своїх струджених руках тримає книгу. Все життя Шевченко вважав книги своїми дітьми, можливо, тому й ставився до них так ніжно, трепетно й ласкаво. Як зблизька, так і здалля добре видно мужній, вдумливий, уважний погляд Кобзаря, що криється під його насупленими бровами. Його чоло розсічене зморшками, а очі пильно вдивляються в книгу – символ мудрості та освідченості людини. На Тарасових устах, немов застигли слова поезії, які він уже не промовить, які вже не виринуть з його уст, але навік залишаться в серці. Одягнений поет у довгу свиту, під якою видніється вишиванка. На гранітному п’єдесталі викарбовані слова Т.Г.Шевченка. Він закликає боротися, бо ж нам Бог помагає. Вірить, що поборимо, бо за нас і правда, і воля, і свята віра.

В усі пори року біля пам’ятника завжди багато квітів, що свідчить про щиру повагу жителів міста до Кобзаря.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


2 + = сімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)