Твір на тему:”Що я найбільше ціную в людях”

...

Твір на тему:”Що я найбільше ціную в людях” 4.58/5 (91.64%) 67 голос[ов]

ТВІР НА ТЕМУ:”ЩО Я НАЙБІЛЬШЕ ЦІНУЮ В ЛЮДЯХ”Мені здається , що найцінніше в людині це чесність й наполегливість. Не всі вродилися талановитими, але наполегливість зробить навіть з “сіренької миші” видатну в своїй справі людину. Така зможе допомогти багатьом іншим. В нашому світі так не вистачає відповідальних та наполегливих людей.

Але без чесності жодний не зможе стати Людиною. Часто ми потрапляємо у складні ситуації, коли здається , що весь світ проти тебе. Лише чесно признавшись собі у своїй відповідальності за те, що трапилося, можна подолати безвихідь , й мужньо піднятися знов на боротьбу за  людяність, милосердя та відданість  своїй мрії.

Не злякатися серед юрби, йти крізь життєві труднощі, любити й сподіватися можливо лише з чесністю і наполегливістю.

 2)ВАРІАНТ!

Людина, мабуть, найпрекрасніше боже творіння. Це істота яка може мислити і відчувати, мріяти і уявляти, любити і ненавидіти. Саме ці якості і творять людину як індивідуал. Всі люди різні, а у різних людей і різні цінності. Дехто цінить у людях їх зовнішній вигляд, тілесну красу, одяг,  інші – душу, характер, а дехто оцінює людей як і по зовнішньому так і внутрішньому вигляді. В людині я найбільше ціню її риси характеру. Дуже поважаю людей, які завжди шукають щось хороше навіть у тих життєвих ситуаціях, над якими інші плачуть. Ще в людях мені подобаються такі риси як: вміння вчитися на своїх помилках, здатність визнавати свою неправоту, а також вміння посміхатись життєвим труднощам. Ось що я найбільше ціню в людях.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему:”Що я найбільше ціную в людях””
  1. Dima сказав:

    Очень классный сайт)спасибо тем,кто помогает написать твори…

  2. Impala сказав:

    Незрозуміло що, в мене не твір а діалог на цю тему з однокласником

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ 8 = п'ятнадцятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)