Твір на тему: “Знайомтесь, справжня людина”


Твір на тему: “Знайомтесь, справжня людина” 3.67/5 (73.33%) 3 голос[ов]

«Справжня людина», – не часто ми зустрічаємо ці слова у нашому повсякденному житті. А ще рідше використовуємо їх в повсякденному вжитку. Це, безперечно, сильні слова, слова похвали та шанобливості, але якою ж повинна бути справжня людина?

На мою думку, ця людина повинна мати м’яке, чуйне і доброзичливе серце. Часто ми судимо людину за її зовнішнім виглядом, але ми робимо дуже велику помилку звертаючи увагу тільки на оболонку, бо ж головне те, що всередині кожного з нас. Справжня людина завжди впевнено крокує до мети. І в цьому велику роль відіграє сила волі, а саме – воля до життя.

Чудовий приклад ми можемо побачити в творі Олександра Довженка «Воля до життя». Головний герой цього твору, Іван Карналюк – проста людина, військовий, який одержує важке тілесне поранення на війні. Лікарі кажуть, що надії врятувати ще одну невинну жертву війни немає, але головний герой саме своєю волею до життя вберіг собі життя, хоча лікарі були впевнені в іншому перебігу подій. Головний герой був дуже слабким, але він зібрав всю свою волю по краплині та відстояв право жити. Згодом він видужав і всі зі здивуванням запитували хірурга, що за диво він зробив. На що той просто роз’яснював, що його заслуги в цьому немає, просто його пацієнт дуже хотів жити.

Небагато зараз знайдеться людей з такою силою волі, але все таки вони є і будуть, доки світ цей буде. То ж берімо приклад з Івана Карналюка та ніколи в своєму житті не опускаймо рук, якби важко нам не приходилося б.

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− дев'ять = 0или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)