Твір на тему: «Життя – постійна боротьба, людина в ньому – борець»


Твір на тему: «Життя – постійна боротьба, людина в ньому – борець» 2.49/5 (49.81%) 53 голос[ов]

Твір на тему: «Життя – постійна боротьба, людина в ньому – борець»

Невже борці за життя виховуються в дитинстві? Ні. Все починається набагато раніше, ніж з’являється людина. Ще до народження тільки кращий досягає мети. Це боротьба за життя. Потім, ще до народження, майбутня людина бореться за місце, харчування. Це теж боротьба за існування.

Народження. Не треба розповідати, які фізичні зусилля повинен докласти малюк, який тільки з’являється на світ. Боротьба за життя!

Малюк ще не вміє тримати голівку, сидіти, повзати, ходити, говорити. Всьому цьому він навчається в процесі боротьби, боротьби за життя.

Пісочниця, дитячий сад, школа, інститут, робота, бізнес. Скрізь людина – ще малюк, потім дитина, підліток, доросла людина, бореться за гідне місце в суспільстві.

Хвороби в будь-якому віці – боротьба за існування. Доля заохочує лише тих, хто готовий перемагати. Виходить, що все наше життя – суцільна боротьба. Щодня. Щоранку ми боремося зі сном. Всі ми часто боремося зі своєї ж лінню. Деякі борються з совістю, інші – навпаки.

А раз наше життя – боротьба, і без неї ніяк, може, комфортніше переглянути своє ставлення до неї і спробувати не сприймати її як щось неприємне?

Адже ні для кого не секрет, що найчастіше досягають більшого успіху в житті люди, що звикли боротися, ті, які придбали відповідні навички, люди, які багато робили це з раннього дитинства в силу обставин: чим комфортніше умови існування людини, тим більш м’яка боротьба відбувається, тим більше непристосованими до життя опиняються такі люди. Так що боротися треба завжди, адже наше життя – це постійна боротьба, а людина – це борець за своє життя, за своє щастя, за своє місце під сонцем.

Схожі твори

  • Твір на тему: «День пам’яті і скорботи – день злагоди і взаєморозуміння» Дату 22 червня 1941 року знає кожен житель нашої країни і практично кожен житель країн колишнього Радянського Союзу. Це одна з найсумніших дат в історії наших співвітчизників, адже в […]
  • Твір на тему: «Я і мода» Я ніколи не цікавилася модою і не читала глянцеві видання. Носила те що подобається, фарбувала волосся в бірюзовий колір (рідше – у фіолетовий) і була задоволена своїм зовнішнім […]
  • Твір на тему: «Мій ідеал – моя бабуся» Мій ідеал – моя рідна бабуся. Скільки років ми живемо поруч, а я ніяк не можу зрозуміти, як в одній людині може бути стільки хороших і позитивних рис. Вона чудово готує і знає як […]

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Життя – постійна боротьба, людина в ньому – борець»”
  1. Дима сказав:

    норм соченение

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


вісім + = 11или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)