Твір на тему: «Життєвий вибір сучасної людини та її можливість зберегти свою індивідуальність» 3 варіант

...

Твір на тему: «Життєвий вибір сучасної людини та її можливість зберегти свою індивідуальність» 3 варіант 4.54/5 (90.81%) 37 голос[ов]

Твір на тему: «Життєвий вибір сучасної людини та її можливість зберегти свою індивідуальність» 3 варіант

Багато дорослих кажуть: «Ось як живе нинішня молодь? У неї навіть життєвих цінностей немає, які були у нас! ». Що вони мають на увазі?

Життєвий вибір для мене – це те, завдяки чому життя знаходить ціну. Ціна в цьому випадку не вимірюється грошима. Вибір – це те, заради чого я буду жити, буду ставити цілі, буду їх добиватися. Життя для мене – найбільша цінність, у якої тільки один недолік – воно проходить, і ніякі сили не зможуть повернути даремно витрачений час або несподівано обірване життя.

Батьки вчать мене не витрачати час даремно, не витрачати безцінні життєві хвилини. Мені і моїм друзям ще небагато років, здається, що попереду нескінченність. А якщо запитати у бабусі чи дідуся, чи швидко пройшло їх життя, вони відповідають: «Пролетіло, навіть отямитися не встигли…».

Для мене дуже важливі сім’я і сімейні відносини. Всі звички, особливості поведінки з чужими людьми або з друзями, ми з раннього дитинства беремо з сім’ї. Існують же поняття «неблагополучні сім’ї» та «важкі підлітки», і вони нерозривно пов’язані. Діти – відображення батьків і я хочу, щоб моє відображення в дзеркалі майбутнього не було кривим: я створю міцну, люблячу, вірну сім’ю, в якій все буде побудовано на взаємоповазі і розумінні.

Для створення сім’ї мені знадобляться сили, які я буду брати в спорті. Спорт – це здоров’я, яке не купиш ні за які гроші, хоча при сучасному обладнанні і це інколи можливо. Це спосіб дисциплінувати себе, вчитися ставити невеликі цілі і досягати їх. Працюючи за спортивним розкладом, я вчуся планувати життя. У школярів мало турбот, але коли я піду в інститут або влаштуюся на роботу, вміння планувати і правильно розподіляти навантаження мені знадобиться.

Навколо нас все рухається, змінюється, розвивається – це і є життя. Рух буває різним: біг по колу, біг в колесі, або рух по спіралі. Все залежить від того, що кожен вибирає для себе, головне, не безцільне існування і не біг в колесі. Мені б хотілося змінити життя на краще. І не тільки моє життя, а й життя в світовому масштабі. Кожен приходить на цю землю з визначеним завданням, яке повинен виконати, головне – зрозуміти своє призначення.

Я поки що не знаю, в чому полягає моя місія в цьому житті, але я обов’язково зроблю правильний вибір і буду відповідальним, люблячим, вірним, щирим, здоровою людиною, яка зможе змінити світ на краще.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Мій голос проти війни» 3 варіант Того недільного дня двадцять другого червня тисяча дев'ятсот сорок першого року мільйони радянських людей прикипіли до радіоприймачів, мільйони сердець немов зупинилися: «Сьогодні в […]
  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


− 6 = триили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)