Твір на тему: «Збірка «Зів’яле листя» Івана Франка завжди знаходитиме відгук у серцях читачів» |

Твір на тему: «Збірка «Зів’яле листя» Івана Франка завжди знаходитиме відгук у серцях читачів»


Твір на тему: «Збірка «Зів’яле листя» Івана Франка завжди знаходитиме відгук у серцях читачів» 4.35/5 (86.98%) 43 голос[ов]

Навряд чи хтось буде сперечатися із тим, що літературні твори відрізняються один від одного. Далеко не завжди автор певного твору ставить перед собою мету справити на читачів дійсно сильне враження. Я нерідко стикався з різними творами, мета яких в тому, щоб просто поділитися чимось з читачем. Але от про твори з літературного збірника «Зів’яле листя» Івана Франка цього сказати ніяк не можна. У даному випадку автор ставив виразну мету справити якомога сильніше враження на читача. Можна впевнено констатувати, що йому це вдалося.

«Зів’яле листя» – це не єдина назва цієї збірки, її другим найменуванням є «Лірична драма». Автор зумів наповнити твори збірки власними емоціями, так що читачі цілком зможуть познайомитися і з особистою історією Івана Франка. Збірка складається з трьох частин або так званих жмутків. В одній з цих частин Іван Франко ділитися власною історією нерозділеного кохання, що справляє незабутнє враження на читача. Все описано настільки детально і емоційно, що навіть я можу тепер розділити страждання нерозділеного кохання, хоча особисто зі мною в житті такого ніколи не траплялося. Зокрема сильне враження справили описані страждання Івана Франка від неможливості бути разом зі смертельно хворою Ольгою Рошкевич .

Цінність збірки не тільки в її ліричний складовій, а й в наближеності до українських національних особливостей. Твір збірки «Зів’яле листя» дуже часто називають зразком народної поетики. Я цілком можу з цим погодитися. Іван Франко відмінно підходить в якості автора для написання такого твору, оскільки він дуже добре відчував український народ з усіма його бідами і проблемами. Дитинство автора було наповнене моментами, які тісно пов’язували його з народом і культурою України. Він виріс в українській родині, а його мати часто співала йому народні пісні, в яких мова йшла про проблеми української нації та її прагнення до власної державності. Саме тому творчість Івана Франка в цілому і його збірка «Зів’яле листя» зокрема є настільки близькими кожному українцю, який читає його твори .

Збірка Івана Франка «Зів’яле листя» наповнена одночасно вражаючими до глибини душі переживаннями самого автора та національними мотивами, які напевно будуть цікаві багатьом українцям. З урахуванням цього, збірку «Зів’яле листя» можна порекомендувати кожному українцю, адже вона дійсно знайде відгук у серці кожного читача.

Схожі твори

Коментарі

1 коментар до “Твір на тему: «Збірка «Зів’яле листя» Івана Франка завжди знаходитиме відгук у серцях читачів»”
  1. Влад сказав:

    класс

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


6 + = дев'ятьили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)