Твір на тему: «Залишайся людиною» |

Твір на тему: «Залишайся людиною»

...

Твір на тему: «Залишайся людиною» 2.53/5 (50.55%) 55 голос[ов]

Твір на тему: «Залишайся людиною»

Коли я замислююся про сенс життя, то перш за все радію тому, що я просто існую, що поряд зі мною завжди є найдорожчі мені люди, що я можу милуватися красою оточуючого світу і постійно відкривати в ньому щось нове для себе.

У той же час я відчуваю велику відповідальність за цей світ і гордість від усвідомлення того, що я – людина. Але саме поняття «бути і залишатися людиною» кожен з нас розуміє по-своєму, і саме це розуміння впливає на вчинки і дії людини, а досить часто і на хід її життя.

У моєму розумінні, залишатися людиною – це значить виховувати і берегти в собі високі моральні якості і шанувати одвічні людські цінності.

Простежуючи історичний шлях розвитку людства, можна зрозуміти, що основу будь-якого суспільства складає певна мораль, якою і керуються члени того чи іншого суспільства. Навіть десять заповідей Христа – це теж своєрідна мораль, причому найбільш гуманна. Але частіш усього у світі складалися настільки антигуманні устрої, що це визиває справжній жах.

Отже, у кожної людини є своя мораль і саме від особистої моралі залежить, якою буде ця людина.

Мені пощастило з тим, що навколо мене багато гарних людей. І вихователі в моєму дитячому садочку, і вчителі у школі, і, перш за все, мої батьки, люди, з яких я завжди беру приклад. Зрозуміло, що всі вони вплинули на мене, на мою ерудицію і вихованість, вони вплинули на формування мого характеру і навчили мене чуйно ставитися до інших людей.

Та я вважаю, зо замало бути доброзичливим і чемним для того, щоб завжди залишатися людиною і щоб усі оточуючи тебе поважали. Безумовно, не всіх доля робить всесвітньо відомими людьми, але кожен може стати справжньою людиною и залишатися нею у будь-яких випадках. На мій погляд, справжня людина повинна бути гарним другом, здатним звільнити з біди, прийти на допомогу і не заздрити щастю інших. Справжня людина – це хороша донька чи син, які забезпечують своїм батькам спокійну старість. Хороша людина обов’язково створить гарну сім’ю і з часом стане прикладом для своїх дітей.

І, безумовно, щоб залишитися людиною, треба назавжди викреслити зі свого життя такі поняття, як наркоманія і алкоголізм. Крім того, щоб залишатися людиною, не треба брати приклад з тих, хто гарно ставиться до близьких людей, а інших зневажає. Людина за будь-яких обставин повинна залишатися людиною: і у ставленні до своїх рідних, і у ставленні до інших людей – друзів, сусідів, співробітників та просто перехожих, і у ставленні до природи, і у ставленні до свого народу і своєї Батьківщини.

Я дуже поважаю тих людей, у яких щирі помисли і вчинки. А буває й так, що на роботі чи в іншому оточенні людина викликає повагу, а вдома вона – справжній деспот, що тероризує найближчих людей, буває, що в школі людина – сумлінний учень, а вдома – ледаща дитина, яка й ложку не помиє за собою. Таки люди просто не можуть залишатися людьми усюди. Ще одне, що несумісне з поняттям справжньої людини – це зрада, зрада мала або велика – це вже не має значення.

Я намагаюся постійно стежити за собою і за своїми вчинками, намагаюся, щоб мені ніколи не довелося соромитися своїх вчинків і помислів. Адже, щоб залишатися людиною, у тебе повинно бути прекрасним усе: і обличчя, і одяг, і душа, і помисли.


Завантаження...

Схожі твори

  • Твір на тему: «Культура і цивілізація» Культура – це явище суспільне , притаманне лише людському суспільству, результат діяльності людей. До культури потрібно застосовувати критерій прогресивності. Цивілізація […]
  • Твір на тему: «Моя майбутня професія – рятувальник» Людина вибирає професійну діяльність у відповідності зі своїми переконаннями і цінностями. Але за даними опитувань близько 70% старшокласників не знають, якої професії віддати […]
  • Твір на тему: «Що таке вихованість» Видатний російський письменник  А. П. Чехов висловлював головні ознаки вихованих людей: завжди ввічливі, поважають людську особистість, не брешуть навіть у дрібницях, м’які, […]

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 − три =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)