Твір на тему: «Який шлях у житті обираю я?»

...

Твір на тему: «Який шлях у житті обираю я?» 4.12/5 (82.46%) 57 голос[ов]

Людина за час свого життя стикається з необхідністю вибору. Найскладніший вибір – це вибір свого життєвого шляху. Той шлях, який вибраний в якості основного, визначає всі рішення людини. На жаль, далеко не всі визначаються зі своїм життєвим шляхом вчасно. Через це такі люди метаються, весь час переглядають своє ставлення до тих чи інших проблем і, загалом, їх складно називати щасливими. Я вже задумуюсь над тим, який шлях буде обрано мною. Я його ще не вибрав і розглядаю різні варіанти. Одним з таких варіантів є шлях Дон Кіхота.

Як відомо, Дон Кіхот вибрав шлях служіння суспільству. Його ніяк не можна було назвати байдужою людиною. Він дійсно цікавився тим, як живуть інші, намагався допомогти їм. Для нього були характерні такі якості, як готовність до жертовності, інтерес до чужих справ і проблем, він опікувався і допомагав людям, яких зовсім не знав. Йому були абсолютно невластиві відчуженість від чужих справ, байдужість і егоїзм. Але чи можу я займати таку ж позицію і вести себе так само, як Дон Кіхот? Це питання непросте.

З одного боку, я дуже люблю людей, які мене оточують, і надзвичайно сильно хочу їм допомогти, коли в їх житті з’являються якісь проблеми чи негаразди. Але при цьому я не впевнений, що у мене вистачить для цього сил. Якщо допомагати, то по-справжньому. Якщо людина береться допомагати іншим, вона повинна бути готовою взяти на себе справжню відповідальність і допомагати так, як ніколи раніше, адже йому будуть вірити і сподіватися. Я зовсім не впевнений, що у мене вийде робити все це так, як потрібно. Саме з цієї причини шлях Дон Кіхота, швидше за все, мені зовсім не підходить.

Втім, для мене підходить шлях звичайної порядної людини. Я можу з упевненістю сказати, що готовий надавати посильну допомогу своїм друзям і близьким, бути для них справжнім другом і товаришем. Крім того, я також готовий утримуватися від зла по відношенню до інших людей. Так, зробити це зовсім не просто, але я до цього готовий, а тому і повною мірою впевнений, що у мене все вийде.

У житті дуже потрібно вибрати правильний шлях. Якщо людина обрала правильний шлях у своєму житті, вона гарантовано буде чистою хоча б перед своєю совістю. На прикладі Дон Кіхота ми бачимо випадок того, як людина обрала важкий шлях, але може бути задоволена тим, що їй все вдавалося. Я не вважаю, що мені під силу аналогічний шлях. Однак, в той же час, я думаю, що в повній мірі впораюся з нормальним добрим шляхом порядної людини.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

3 коментарі до “Твір на тему: «Який шлях у житті обираю я?»”
  1. Ліля сказав:

    дебільний сайт

  2. Ліля сказав:

    апр

  3. КЗ Богодухівська ЗОШ №2 ,ЛАСКАВО ПРОСИМО сказав:

    Передаю привіт Мариночкі Петрівні, дуже її кохаю , але будь-ласка, давайте ми не будемо писати контроху по укр.мові.

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


один + = 4или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)