Твір на тему: «Який повинен бути справжній друг»

...

Твір на тему: «Який повинен бути справжній друг» 4.63/5 (92.63%) 19 голос[ов]

Дружба надзвичайно важлива в житті кожної людини. Кожному потрібен хороший друг для того, щоб разом проводити час, щоб розважатися, займатися новими цікавими справами і відчувати, яке прекрасне життя. Але друг необхідний не тільки для розваг і веселощів, від нього може бути і зовсім інша, більш істотна користь. Як правило, людина ніколи не може впоратися з усіма своїми численними проблемами самостійно і виключно власними силами, без допомоги обійтися дуже складно. Саме в такі моменти людині теж потрібен друг, який прийде на допомогу тоді, коли інші відвернуться. Про справжнього друга можна говорити вічно, виставляючи для нього все нові і нові вимоги.

Звичайно, перш за все, починають між собою дружити ті люди, у яких є щось спільне. Як не дивно, але дуже часто люди стають друзями на підставі дивної обставини, що у них є спільний ворог. Так відбувається і в дитинстві, і навіть у дорослому житті. Життя таке, що в ньому завжди має місце конфлікт, люди постійно ведуть себе необережно, конфліктують, а тому завжди потребують тих, хто їх підтримає перед обличчям спільного ворога. З цієї причини нерідко об’єднуючим чинником і є звичайний ворог. Але, звичайно, так відбувається хоч і часто, але не завжди. Природно, що в таких випадках дуже важливою для справжнього друга є вірність. Він не повинен зрадити, видати якийсь важливий секрет або зробити ще якусь велику дурість. Крім того, з хорошим другом не повинно бути нудно. Насправді, дуже складно уявити собі друзів, з якими разом нудно. Друзі створені для того, щоб разом розважатися, веселитися, а не сумувати. Також обов’язково варто зауважити, що друг повинен бути дуже надійним. Іноді в житті людини трапляються такі ситуації, коли вона не може обійтися без допомоги, але надати таку допомогу чужа людина відмовиться. Саме для таких випадків і важливо мати друзів. Якщо у тебе трапилася дійсно дуже екстрена ситуація, ти може зателефонувати хорошому другу, він повинен буде прийти на допомогу і виручити тебе. А от поганий друг, в свою чергу, при першій же необхідності виручати зробить вигляд, що у нього є більш важливі і серйозні справи.

До друга можна висувати безліч різних вимог, але, звичайно, дуже важливо і самому цим вимогам повною мірою відповідати. Людина, яка щось потребує, але сам не готова давати, насправді цілковитий лицемір, який ніколи не буде мати друзів і буде змушений залишатися один на протягом усього життя. І такій людині просто не позаздриш.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


5 + один =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)