Твір на тему: «Яку людину можна назвати скромною?»

...

Твір на тему: «Яку людину можна назвати скромною?» 4.57/5 (91.43%) 7 голос[ов]

Часто ми можемо почути про те, наскільки доброю людською якістю є скромність. Однак далеко не всі розуміють, що таке по-справжньому скромна людина. Питання це не настільки очевидне і зрозуміле, як це здається на перший погляд. В деяких випадках в ньому потрібно розібратися окремо, з’ясуємо основні складові та поняття цього цікавого явища. Саме цим питанням я і займуся в даному творі. Переконаний, що завдання буде виконано, і я з’ясую, що являє собою скромна людина.

Скромність включає відразу кілька аспектів людської поведінки. По-перше, скромна людина завжди стримана у плані вимог до інших. Вона не виставляє до оточуючих її людей завищених вимог, ставиться з розумінням, якщо у когось щось не виходить і веде себе в рамках пристойності, коли такі ситуації виникають. По-друге, скромна людина не має бажання володіти безліччю предметів розкоші. Даний аспект може проявлятися по-різному, адже розкіш – це все-таки широке поняття. Для когось розкіш – це мобільний телефон середньої ціни. Для інших – це виключно дорогі автомобілі або годинники. Загалом, як видається особисто мені, скромна людина звертає увагу насамперед на функціональність певного засобу, а не на те, як цей засіб сприймається в суспільстві. Скромній людині характерна ще одна важлива риса – вона не прагне весь час когось перемагати. Є такі люди, які ніколи не можуть бути другими, вони налаштовані лише на перемогу у всіх без винятку випадках. Але скромна людина не така – вона цілком спокійно сприймає, якщо хтось виявляється кращим неї самої, не заздрить, а може навіть і порадіти за таку особу. Безсумнівно і те, що скромна людина поважає рамки пристойності, знає правила ввічливості та активно ними користується. Вона завжди стримана в спілкуванні з іншими людьми, вміє вислухати і зрозуміти людину.

Крім певних якостей, названих у попередньому абзаці, ми також можемо назвати якості, які не можуть бути притаманні скромним людям ні за яких обставин. Наприклад, серед скромних людей немає бунтарів, пихатих особистостей, нахаб і зухвальців. Якщо ви зустріли когось з таких, можна з упевненістю сказати, що він не є скромним. Важливо вміти визначити скромність, адже до скромних і нескромних людей повинні використовуватися різні підходи.

З одного боку, скромність буває різною, а у людей немає єдиної думки про це явище. З іншого боку, у моєму творі дано об’єктивні і однозначні характеристики скромності. Я переконаний, що їх можна з упевненістю застосовувати для визначення, хто є скромним, а хто, відповідно, не є таким.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


9 − = сімили прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)