Твір на тему: «Яку б відповідь я дав би на дитяче запитання «що таке трава?»

...

Голосуйте за цей твір

Маленькі діти дуже часто задають цікаві питання, які з легкістю можуть загнати в глухий кут будь-якого дорослого чоловіка. Прості питання від дитини змушують задуматися дорослого над деякими проблемами буття з трохи іншої позиції, яка не є властивою для нього. Одним з таких питань є питання про те, що таке трава. Дорослі люди вже стільки разів бачили траву, настільки добре розуміють, що це, що навіть не замислюються про її призначення та визначення.

Якби я опинився в такій незвичній для себе ситуації, коли мені доводилося б відповідати на таке непросте для дорослої людини питання, я б, безумовно, підійшов би до відповіді дуже відповідально і серйозно. Це дуже важливо, адже дитина, яка задає питання напевно сприйняла би мою відповідь на віру. Не хотілося б сказати щось неправильне і тим самим заплутати малюка, повідомити йому невірну інформацію.

Трава – це покриття землі зеленого кольору. Залежно від частини світу трава росте в різні пори року, в деяких частинах світу вона не росте зовсім. В Україні найчастіше трава росте навесні і влітку, восени вона вже жовтіє, втрачає свій природний колір, а взимку зникає або покривається снігом. Трава завжди зелена, але існують різні її види. Виглядає вона вся дуже схоже, але не варто думати, що вона повністю одноманітна. Трава відрізняється за своїм зовнішнім виглядом – вона має стебла різного виду і найрізноманітніші пелюстки. Трава являє собою дуже красиве явище, але на неї приємно не тільки дивитися і милуватися нею, а й використовувати її для інших цілей. По травичці дуже приємно пройтися, іноді це можна робити навіть босоніж, а також полежати на ній . Звичайно, потрібно бути обережним – якщо земля дуже холодна, можна застудитися і захворіти. Як і будь-яке інше природне явище, траву потрібно цінувати. Важливо доглядати за травою, важливо сприяти її появі там, де її поки що немає.

Думаю, що моє пояснення дитині про те, що таке трава, було б достатньо адекватним. Незважаючи на те, що моя відповідь є дуже розгорнутою, я думаю, малюк б зрозумів мене і все те, що я маю на увазі. Хочеться вірити в те, що те знання, яке я йому передав, було б достатньо корисним для нього і дозволило йому добре розвиватися і вивчати навколишній світ вірно і послідовно. Спілкування з маленькими дітьми корисно також і для дорослих. Під час нього дорослий може почати мислити абсолютно іншими категоріями й поставити себе на місце дитини. Це відкриє перед дорослою людиною дійсно нові горизонти сприйняття і робить кожного трохи кращим.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


сім − 1 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)