Твір на тему: «Якщо би я був політичнім лідером»

...

Твір на тему: «Якщо би я був політичнім лідером» 4.66/5 (93.29%) 152 голос[ов]

Україна – держава досить молода і ще не досить добре розвинена. У зв’язку з цим у нашої держави все ще існує досить багато проблем з власним управлінням, з соціальною політикою і з іншими аспектами задоволення життя людей. Якщо врахувати все це, то не варто дивуватися, чому настільки популярною серед наших людей є політика. Особливо про це можна говорити в світлі останніх і добре для всіх відомих подій на Майдані, та й у країні в цілому. Варто сказати, що я не можу залишатися байдужим до всього, що відбувається навколо. З цієї причини я теж цікавлюся політикою і мимоволі уявляю себе самого в ролі політичного лідера України.

Коли я думаю про те, що можу коли-небудь стати політичним лідером нашої країни, я трохи лякаюся. У такої людини напевно величезна кількість обов’язків, на його плечах величезна відповідальність за свою націю і свій народ. Втім, якби я зайняв таку високу посаду, з часом я б звикся зі своєю непростою місією і почав би відповідально трудитися на благо країни. У цьому процесі насамперед необхідно зосередитися на найважливішому, виділити принципові позиції і вирішити основоположні проблеми нашого суспільства. Я думаю, що найголовнішою проблемою України є загроза втрати її територіальній цілісності. Я вважаю, що вирішити цю проблему одним махом на даний момент просто неможливо. Тому необхідно дотримуватися балансу у зовнішній політиці, не зосереджуватися на західному або східному векторі і бути прийнятним сусідом для всіх – як для країн Європи, так і для Росії. Якщо реальні гарантії територіальної цілісності отримані, необхідно братися за соціальну політику. Дуже важливо змінити політику оподаткування, змусивши багатих людей платити набагато більше бідних, а після цього підняти пенсії та інші соціальні платежі. Звичайно, необхідно боротися і з корупцією, але в той же час я вважаю, що цю проблему відразу побороти теж не вдасться. Корупція буде зникати тільки тоді, коли держава зможе спростити регуляторні процедури і дати гідні заробітні плати державним чиновникам, тим самим створивши конкуренцію в цьому секторі.

Управляти державою – справа непроста, але, тим не менш, у мене є деякі ідеї, які я б хотів втілити в життя після приходу до влади. Звичайно, одна справа мати ідеї, інша справа – реалізувати їх, але я глибоко переконаний, що при належній старанності, відданості справі і розумінні ролі особистості в історії країни будь-яке досягнення стає реальним.


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

7 коментарів до “Твір на тему: «Якщо би я був політичнім лідером»”
 1. Валерія сказав:

  Дуже гарний твір, мне подобається

 2. Олександр сказав:

  Твір досить непоганий! Думка вираженна дуже добре!)

 3. Елена сказав:

  )))

 4. Елена сказав:

  Суперррр

 5. Елена сказав:

  крутое сочинение

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ два = 10или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)