Твір на тему: «Якою я уявляю Україну ХХІ століття?»

...

Твір на тему: «Якою я уявляю Україну ХХІ століття?» 2.20/5 (44.00%) 5 голос[ов]

Ми українці, а тому повинні цікавитися своєю країною, її минулим, сьогоденням і майбутнім. У той час як про минуле ми можемо прочитати у підручниках історії, а сьогодення знаходиться у нас перед очима, найбільш цікавим аспектом існування кожної країни є її майбутнє. Українське майбутнє в світлі недавніх змін і перетворень теж представляється найбільш цікавим з усіх можливих точок зору. Якою ж буде Україна за все ХХІ століття? Давайте розглянемо це.

По-перше, слід розуміти, що ХХІ століття вже почалося, тому не варто заглядати зовсім далеко, коли люди перетворяться на напів-роботів і будуть жити вічно. Я не думаю, що об’єктивна ситуація з наукою і всіма іншими аспектами розвитку людства так вже сильно зміниться за 86 років цього століття, що залишилися. Отже, неправильним буде думати, що сильно зміниться й Україна. Думаю, що нинішні, сучасні тенденції будуть продовжувати мати місце, світ буде розвиватися і поступово ставати цікавішим.

По-друге, варто сказати, що майбутнє України, як незалежної держави, залежить від того, як будуть вирішені сучасні українські проблеми. Всі ми прекрасно знаємо, в якій ситуації в даний момент перебуває країна. У нас – війна, є загроза величезного збройного конфлікту з дуже серйозним опонентом, що може призвести до великої кількості потрясінь і жертв. Звичайно, на жаль, це може привести й до зникнення нашої держави, така ймовірність  існує.

Втім, хотілося б дивитися на всю ситуацію більш оптимістично. Будучи переконаним в силі, мудрості і великому народному розумі українців, я більш схильний до позитивного розвитку подій. Я впевнений, що всі складності зможуть зробити українців кращими, ніж вони є в даний час. Проблеми загартують нас, підсилять і об’єднають, що дозволить нашій країні і державі стати сильніше. Я б навіть не виключив того, що український великий потенціал зможе дозволити нам вирватися в число світових лідерів за рахунок багатьох наших переваг. Здається, ми могли б не тільки стати членом європейського співтовариства, але і з’явитися серед ключових регіональних сил сучасного світу. Це дійсно можливо і я по-справжньому в це вірю.

Вже через кілька десятків років ми дізнаємося, що чекає на Україну. Якщо наша країна збережеться нинішніх кордонах, якщо ми зможемо вирішити внутрішні проблеми і побудувати справедливе суспільство і державу, нам буде цілком під силу зробити все 21 століття українським століттям. В такому випадку успішними будуть всі: ми, наші діти і онуки.


Завантаження...

Схожі твори

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


+ чотири = 8или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)