Твір на тему: «Якою я хочу бачити свою державу Україну».

...

Твір на тему: «Якою я хочу бачити свою державу Україну». 3.83/5 (76.67%) 12 голос[ов]

Твір на тему: «Якою я хочу бачити свою державу Україну»

«Я бачу квітучу, щасливу країну,

 

Де кожна людина працює, творить,

 

Де можна навчатись, кохати, радіти,

 

Де кожна хвилина — то святості мить».

 

 

 

Іноді дуже хочеться зазирнути у своє майбутнє, у майбутнє своєї країни. Але доки що вмілі людські руки та могутній розум не змогли створити машину часу, за допомогою якої вдалося б здійснити найбажанішу для кожного з нас подорож. Та у кожної людини є те, що спроможне замінити неймовірну здатність рук та кмітливого гострого розуму творити дива. Це фантазія і уява. Саме вони, ніби казкові птахи, можуть перенести кожного з нас у далекі неіснуючі світи, у наше минуле і у наше майбутнє та врешті-решт здійснити найзаповітніші мрії. Не дарма все-таки талановита українська поетеса Леся Українка колись писала: «Фантазіє! Ти, сило чарівна…». То ж і я, користуючись цією чарівною силою, спробую перенестись в майбутнє, та уявити собі, яким воно буде особисто для мене, яким воно буде для України.

 

Безперечно, перш за все, я хочу бачити свою країну розвиненою могутньою державою, якою будуть керувати небайдужі до свого народу мудрі люди. Люди, які чесно будуть дивитися в очі своїм співвітчизникам і не вдягатимуть кожного дня на обличчя щасливу посмішку та впевнювати нас, що в країні вже встановлені злагода та мир. Хочеться, щоб від них ми чули не лише красиві розповіді, а й бачити реальні дії, які будуть спрямовані на забезпечення в Україні загального добробуту. Хочеться бути впевненим, що в найближчому майбутньому саме такі люди будуть керувати нашою державою. І ці люди зараз навчаються разом з нами, а вже через декілька років, сподіваюсь, стануть добрими спеціалістами і внесуть суттєвий внесок у розвиток різних галузей, а згодом будуть самовіддано курувати країною.

 

Майбутню Україну я бачу вільною демократичною країною, в якій голос кожного її громадянина буде цінуватися найвище за все, а громадська думка буде спрямовувати нас на вірний шлях у роздоріжжі напрямків подальшого політичного та суспільного розвитку. Таке майбутнє цілком реальне, бо воно знаходиться в наших руках. І ми повинні обов’язково подбати про те, щоб плодючі землі нашої Батьківщини давали добрий врожай, у промисловості працювало найсучасніше обладнання, щоб наша освіта стала найкращою у світі, а українські вчені робили впевнені кроки вперед у більшості  наукових галузей. І саме ми повинні потурбуватися про те, щоб збереглися звичаї і традиції наших предків, а наші співвітчизники похилого віку були оточені турботою і повагою, одарені нашою любов’ю. І робити це треба обов’язково, озираючись назад, вивчаючи історію нашого народу та роблячи вірні висновки на основі історичних подій минулого.

 

Ми обов’язково зміцнимо нашу країну, зробимо її по-справжньому вільною та демократичною державою, відновимо її авторитет і повагу серед наймогутніших країн. А наше життя, життя наших нащадків, буде схоже на світлий, легкий вірш, рядки якого освячені нескінченою любов’ю до рідної України.

 

 

 

«Вільні співи, гучні, голосні

 

В ріднім краї я чути бажаю…»

 

(Леся Українка)

 


Завантаження...

Схожі твори

Коментарі

2 коментарі до “Твір на тему: «Якою я хочу бачити свою державу Україну».”
  1. Максим сказав:

    супер

  2. в сказав:

    клас

Прокоментуйте...или напишите ваш отзыв! Забронировать сочинение чтобы не списали одноклассники тоже здесь!

АНТИСПАМ: (Обязательно ответьте, надеемся у вас нормально с математикой?)


п'ять + 8 =или прокомментируйте через социальную сеть vkontakte (но лучше через комментарии выше!)